Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIért szórják a pénzünket?...

MIért szórják a pénzünket? BKV-ban a nyugdíjunk! Villogót szereltek föl minden ajtóra, minek?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk a mag.nyugd.pénzünket lenyűltás és nem kis részét a bkv-ba nyomták. Kb. 1 hónpja minden régi, tragacs metrókocsira villogójelző panelokat raktak az összes ajtóra. Minek??????????? A hangjelzés nem elég hatékony? Eddig nem volt semmi gond ezzel? Mennyibe került mindez?Kinek kellett a pénz????? Erre vették el a pénzünket? A kocsikat lecserélni kéne, nem pedig pazaorni rá... Mind1 is, látni, hogy hol élünk.. :(
2011. júl. 2. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

"Ezeknek vegyek 320 forintos jegyet??? Olaszországban 1 euró a jegy, amivel 1 órán keresztül bármilyen tömegközlekedésen utazhatok. Hát nem fogok nekik se bérletet, se jegyet venni. Van nálam mindig egy jegy és ha jön a kalauz, akkor kilyukasztom, amúgy viszont NEM. Mert már kifizettem évekre az ellopott adómból a furikázásomat!"


Pontosan ez az a hozzáállás, amiért 320Ft a jegy 270 helyett és amiért 60% az adóteher 40-50% helyett. Magyarország, én így szeretlek.

2011. júl. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

"Legközelebb az lesz a téma, hogy miért kell vakvezető sávokat fektetni az útkereszteződésekhez?"



Na azért álljunk már meg!


szerintem 10-ből 9 embernek nem ez jutott volna eszébe, amikor meglátja a villogókat!

2011. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
23%
ez jól hangzik, csak nem igaz, barátom. ugyanis ameddig az állam elherdálja a befizetett pénzt, addig ne várj más mentalitást.
2011. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!