Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIért szórják a pénzünket?...

MIért szórják a pénzünket? BKV-ban a nyugdíjunk! Villogót szereltek föl minden ajtóra, minek?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk a mag.nyugd.pénzünket lenyűltás és nem kis részét a bkv-ba nyomták. Kb. 1 hónpja minden régi, tragacs metrókocsira villogójelző panelokat raktak az összes ajtóra. Minek??????????? A hangjelzés nem elég hatékony? Eddig nem volt semmi gond ezzel? Mennyibe került mindez?Kinek kellett a pénz????? Erre vették el a pénzünket? A kocsikat lecserélni kéne, nem pedig pazaorni rá... Mind1 is, látni, hogy hol élünk.. :(
2011. júl. 2. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

"Mint tudjuk a mag.nyugd.pénzünket lenyűltás és nem kis részét a bkv-ba nyomták."

A magánnyugdíjpénzük fele állampapírban volt, ezt valamelyik nap összetépték és csökkentették vele az államadósságot (a vagyont az állam megkapta, így saját magánal tartozott). A másik fele értékpapírokban van, amit nem lehet azonnal visszaváltani, mert ekkora mennyiségben keveset érne. Szóval nem, az a pénz nem a BKV-ban van.

2011. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

"Kb. 1 hónpja minden régi, tragacs metrókocsira villogójelző panelokat raktak az összes ajtóra. Minek??????"


Ezt én sem értem...

2011. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

"A hangjelzés nem elég hatékony?"


A siketeknek nem. Európában élünk, foglalkozni kell a hátrányos helyzetűekkel is.

2011. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

"Foglalkoznunk kell a hátrányos helyzetűekkel is"


Ez egy érdekes dolog. Hátrányos helyzetűek... Akkor a cigányok mik?!

2011. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Én sem értek egyet a villogókkal, nem vagyok egy égimeszelő, de a felszerelés után első dolgom volt lefejelni, mikor be akartam lépni. Az meg főleg kreténség, hogy ott van, de sokszor nem működik, tehát tényleg csak arra jó, hogy aki kicsit magasabb az átlagnál, az ne tudjon kényelmesen beszállni.
2011. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:18


Erre nem is gondoltam, akkor így már legalább úgy tűnik, hogy van értelme.

2011. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Mert jó pénzért EZT IS el lehet számolni, - és felírni az átnevezgetések mellé a listára, hogy

" - Látjátok Emberek? Ezt tettük ÉRTETEK!"

2011. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2%
Ezeknek vegyek 320 forintos jegyet??? Olaszországban 1 euró a jegy, amivel 1 órán keresztül bármilyen tömegközlekedésen utazhatok. Hát nem fogok nekik se bérletet, se jegyet venni. Van nálam mindig egy jegy és ha jön a kalauz, akkor kilyukasztom, amúgy viszont NEM. Mert már kifizettem évekre az ellopott adómból a furikázásomat!
2011. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Azért mindig meglep, mennyi sötét ember jár erre. Emberek! Gondolkodjunk már. Legnagyobb problémája mindenkinek, hogy nem haladunk Európa felé, aztán ha véletlen történik valami előmozdulás, akkor máris megy a sirám, hogy minek költik erre a pénzt? Képzeljük már el, hogy süketek vagyunk, nem hallunk az égvilágon semmit, ott vagyunk a metróban. Honnan tudja meg az ember, hogy most vajon rácsapódik-e az ajtó, vagy sem? Főleg ha olyan üveges tekintetű zombik alkotják az utazóközönséget, mint általában. Hihetetlen, komolyan mondom. Elég sok mindenen fel lehet háborodni jogosan, de pont ezen? Nem semmi. Legközelebb az lesz a téma, hogy miért kell vakvezető sávokat fektetni az útkereszteződésekhez?
2011. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Mindenesetre irigylem azokat, akiknek a legnagyobb problémája, hogy egy három centire kinyúló lámpába belevágja a fejét. Hogy az a lámpa többeknek megkönnyíti az életét, az kit érdekel? Ő nem tud kényelmesen leszállni azon a 10 centi széles területen, ahol a lámpa belelóg az ajtó helyére. Áá, mindegy...
2011. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!