Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt legnagyobb politikai...

Mi volt legnagyobb politikai sikered eddigi életedben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 09:49
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Térjünk majd vissza rá 2014 - ben, de főleg ha újra megnyernék 2018 - ban. Ha azt fogom látni hogy az emberek még rosszabb körülmények között fognak élni belátom majd hogy tévedtem. Sok sikert, még előtted az élet.
2011. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Gauldoth ***** válasza:
Azért 4 év sok ahhoz, hogy kiderüljön, ha nem jók. Hát még 8.
2011. júl. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Nagy érdeklődéssel olvastam kolopele és Gauldoth eszmecseréjét a politika érdemleges és mellékhajtásairól.

Örülök, hogy nem kezdődött el az anyázásossértegetős módi.

Ez számomra most politikai sikertörténetnek számít.

Jó lenne több ilyen intelligens hozzászólást és vagy építő jellegű vitatkozást olvasni.


Ökörköri

2011. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 Gauldoth ***** válasza:

Amúgy nem Orbán mondogatta mindig azt, hogy adócsökkentés akar hozni, hogy meghozza az emberek adózási, és vásárlási kedvét?


(Ebben azért lehetne realitás, bár nehéz a helyzet. Nemtom, hogy megengedhette-e volna magának az állam az ideiglenes bevételkiesést, de így meg rövid távon lesz csak jó, mert a rengeteg plussz adóval kevéssel lesz több a valódi bevétel, mivel a magyarok kevesebb árut, szolgáltatást fognak megvenni, ami viszont ÁFA és barátaiból fog hiányozni)

2011. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Tudod, kedves ökörköri, ha valaki kulturáltan áll hozzám, azzal én is az vagyok. Amikor valaki pocskondiázni kezd, sajnos velem is elszalad a ló, amit a százalékom erősen tükröz. Gauldoth, a 16 % - os adókulcs adócsökkentésnek számít, még ha nem is érte el azt amit vártak tőle. Legalábbis nem mindenkinél. Kíváncsian várom milyen eredményt hoz majd a bérpótlásra kötelezés. A négy évet pedig ne tartsd soknak, ne felejtsd el hogy egy teljesen szétlopott országot kell talpra állítani. Ehhez azonban előbb meg kell lenni a fedezetnek is, mert anélkül semmit nem fog érni.
2011. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
"Ökörköri" Sorry a kisbetűért.
2011. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
én leszopattam lendvai ildikót XD
2011. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
És erre még büszke is vagy?
2011. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!