Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt legnagyobb politikai...

Mi volt legnagyobb politikai sikered eddigi életedben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 09:49
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Elmúltam 18 éves és választhattam. :)


Nem voltam politikus soha, így nem nagyon lehet bármiféle politikai sikerem.

2011. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
36%

Egy találkán politikai vitába keveredtem a nem túlságossan szeretett polgármesterünkel,rákérdeztem a nyílt titkokra(pl. Fél várost szétlopta és hasonló dolgok), neki meg úgy elvörösödött a feje :D


Hozzáteszem kb 50-en halloták a vitát


14/F

2011. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

Elmentem választani.

Hozzáteszem, rosszul.

Ezért csak félsiker.


Ökörköri

2011. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 Gauldoth ***** válasza:
27%

Király lettem:D


OV

2011. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgettem Orbán Viktorral üzleti dolgokról, majd együtt ebédeltem vele. Hogy honnan az ismeretség, az nem tartozik ide. Nem rokon. Meg egyszer anno felróttam volt szoci polgármesterünknek hogy 8 év alatt minden évben megígérte hogy meglesz a városunk és a cégem közötti út újraaszfaltozása, ami egy igen forgalmas útszakasz. Ez most lesz meg idén hogy már nem ő a polgármester. A régi polgármesterünknek pedig ezúton is megköszöntem hazudozásait. Sajnos ettől még országgyűlési képviselő maradt.
2011. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:29" 14 évesen honnan ez a nagy tájékozódottságod? Vagy inkább úgy fogalmaznék, merszed az ilyesmihez?

2011. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

"14 évesen honnan ez a nagy tájékozódottságod? Vagy inkább úgy fogalmaznék, merszed az ilyesmihez?"


A korombeliek közül van akit a foci, van akit a szex, engem pedig a politika érdekel.


Az iskolánknak van egy szervezete amely különböző rendezvényeket szervez az iskolai tanulói számára. Én vagyok az elnöke, így sikerült találkoznom a polgármesterrel :D

2011. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

"Vagy inkább úgy fogalmaznék, merszed az ilyesmihez?"


Neked honnan van merszed? Az, hogy felnőtt vagy, meg vállalkozó nem jelenti azt, hogy jobban értenél a politikához, mint egy 14 éves...

(legalábbis nem törvényszerű, hogy okosabb lennél nála politikai téren)

2011. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
85%

"Beszélgettem Orbán Viktorral üzleti dolgokról, majd együtt ebédeltem vele..."


Aztán reggel lett és felébredtél:D

2011. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
16%
Pedig elég nagy a valószínűsége, hogy 50 felé közeledve kicsit több mindent megértem már mint egy 14 éves gyerek, ezáltal kicsit többet tudok a politikáról is. Nekem is van négy gyerekem, mint ezt már gondolom tudod, de azért én ilyen korban nem engedném neki hogy egy felnőttet letámadjon, még ha mondjuk igaza is van. Valahogy még nincs abban a korban, hogy ezt megtegye. Mi annak idején meg sem mertünk szólalni, ha a tanár leszidott bennünket, mert még volt fegyelem és tisztelet. Ma ez főként a szülőknek köszönhetően megszűnőben van.
2011. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!