Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon csak roma...

Magyarországon csak roma kisebbség van?

Figyelt kérdés

Ha felvetődnek az etnikai kérdések, mindig csak a cigányokról hallani. Bűnözés, segélyezés, integrálás.

A német kisebbséget nem akarja beintegrálni senki sem a társadalomba?


2011. jún. 27. 16:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/165 anonim ***** válasza:
36%
A cigányok vannak a legtöbben, és ők élnek a legnagyobb szegénységben. Ha a gyereknek korán (tizenévesen) el kell kezdeni dolgozni, akkor az nyilván az iskola rovására megy. Ha a szegénységet meg lehetne szüntetni, azonnal normálisabban viselkednének. Mindenki csak mondja, hogy ilyen pénzéhesek, meg lusták, de ha szabad megkérdeznem az itt lévő vállalkozókat/munkaadókat: dolgoztatnátok cigányt? Mert ha nem, akkor hogy várjátok el, hogy beilleszkedjenek? Én egy viszonylag rendesebb családból származom, soha nem loptam, nem csaltam, elvégeztem az iskolát, viszonylag jó eredménnyel. Nem egyszer küldtek már el állásinterjúról a bőrszínem miatt. Pedig én soha senkinek nem ártottam.
2011. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/165 anonim ***** válasza:
42%

"Az csak egy kis polgárpukkasztás volt a sok panelprolinak"


Ez fölöttébb érdekes, mert állítólag a Fideszpolgáripárt :)

Fideszesként Fideszeseket pukkantgatsz?


Megnyugtatlak a "panelprolik" között is van értelmiségi.

Magyarország leghíresebb, nemzetközileg is elismert matematikusa panelban lakik...

Továbbá jócskán találni prolit a Fidesz szavazóbázisában is...

2011. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/165 anonim ***** válasza:
55%

"Sajnálom kedves KISZ urak ez a véleményem...

"


Iagzán befejezhetnéd ezt, ugyanis a Fideszesek között is van jócskán egykori KISZ tag

2011. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/165 anonim ***** válasza:
63%
Csak a cigány nemtud asszimilálódni,és akármilyen gazdag,fürdik,estére mindig cigányszagú!A beszéde mindig elüt.
2011. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/165 anonim ***** válasza:
83%

"Ha a gyereknek korán (tizenévesen) el kell kezdeni dolgozni,"


Ezen felröhögtem

2011. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/165 anonim ***** válasza:
83%

"dolgoztatnátok cigányt?"


Persze, de ha lopna, csalna, ugyanúgy kirúgnám, mint egy magyart...

2011. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/165 anonim ***** válasza:
27%
"Ezen felröhögtem" Miért?
2011. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/165 anonim ***** válasza:
28%

ma 17:49


Panel prolinak én azokat nevezek akik segélyen tengődnek, és minden állami lépésnél megjegyzik (névtelenül az interneten), hogy "bezzeg kádár" meg "ez is az én pénzemből megy". Mellesleg a polgár és a panelpatkány között van némi különbség, vagy ha nincs, én kérek elnézést.

2011. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/165 anonim ***** válasza:
89%

ma 17:49


Az ilyen hozzászólásoknál kinyílik a bicska a zsebemben. Hogyan lehet az, hogy a rokonom, aki hihetetlen mély szegénységben élt, mindenféle támogatás nélkül ki tudott törni?? Pedig dolgozott az iskola mellett, mégis kitűnőre érettségizett (pedig a szülei nem tudták támogatni), és végzett mérnökként? És hiába voltak szegények, mindig rend volt a portájukon. A cigányoknak RENGETEGFÉLE ösztöndíj van mind általános iskolában, mind gimnáziumban, mind az egyetemen. Ingyen kapják a tankönyvet, az ebédet. Mi kell még? Ne fogja senki a szegénységre a primitív viselkedést, mert ezzel azokat gyalázza, akik szegény létükre normális életet élnek.

2011. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/165 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak cigány kisebbség van, viszont (nagyjából) ők teszik ki a probléma 98%-át. Van még egy kisebbség, a zsidók, de ők szerintem kétséges hogy számban kisebbség-e, mert lassan mi vagyunk kisebbség hozzuk képest, és velük is van gond, csak azt nem is kezelik kisebbségként, és az még ennél is nagyobb gond. Ha az ők "beilleszkedését" rendesen irányitaná valaki, akkor a cigány probléma is már rég meg lenne oldva, csak hát mint mondtam, mindjárt mi kell beilleszkedjünk saját hazánkba...
2011. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!