Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mely rossz szokások, beidegződ...

Mely rossz szokások, beidegződések maradtak meg az 'átkos'-ból?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

"Dióhéjban a kádárista gondolkodás: az állam mindent oldjon meg, amit akarok, az nekem "jár", véletlenül sem vagyok felelős az életemért, akinek több pénze van, az biztos lopta, akinek nincs pénze, az biztosan a gonosz burzsujok áldozata, amúgy meg boldogság = pénz, az élet célja = pénzszerzés, boldogulni = pénzt szerezni, és jaj, nincs annyi pénzem, mint egy svájcinak, ezért semmit sem ér az életem, szegény, szegény én."



Ez inkább a Fideszre igaz

2011. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

ma 15:09


Melyik intézkedéséből következtetsz erre?


A közmunkaprogramból? Az egykulcsos adóból?

2011. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

"A közmunkaprogramból? Az egykulcsos adóból?"


Nem

"az állam mindent oldjon meg, "


Erős állami beavatkozás minden területre, ígérgetés, hogy az állam segít

"amúgy meg boldogság = pénz, az élet célja = pénzszerzés, boldogulni = pénzt szerezni,"


"Akinek nincs semmije, az annyit is ér" Lázár János


De főleg ez az atyáskodó, az állampolgárokat hülyének néző, alattomos mentalitás az, ami hasonlatossá teszi a Kádár-rendszerhez

2011. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pl. az a fajta hozzáállás, hogy itt ez a marha nagy Internet, tele infomációval, és egy csomóan ezt is csak arra használják, hogy kérdéseket tegyenek föl ahelyett, hogy utánajárnának és megválaszolnák azokat.
2011. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!