Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mely rossz szokások, beidegződ...

Mely rossz szokások, beidegződések maradtak meg az 'átkos'-ból?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
A gyávaság.
2011. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

-mindent megtesz az állam nekem nem kell semmit sem csinálni

-dehogy dolgozok, elleszek itt aztán majd ha jön valaki azt hazudom, hogy hasznos dolgot intéztem

-minek templomba menni

-ugyanmár, nyugaton sincs kolbászból a kerítés, tőkések, sok csöves

- kell útlevél ausztriába? mit vihetek ki?

-erdélyiek szemetek hülyék, érdekes, hogy a délszlovák szlovákok milyen jól tudnak magyarul

-nehogy beperelj valakit, úgysem nyersz

-bojkottáljuk csak a kormányt, szidjunk mindenkit, minden sz*r, hátulról sunyin szervezkedjünk, nehogy megtudja valaki

-titokban lopjunk csaljunk hazudjunk, had legyen rosszabb az államnak, de a rendőr meg nem tudja, mert kivégeznek

2011. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak annyi, hogy magyar magyarnak volt a farkasa és maradt még most is az. Sőt, talán még durvább is lett...
2011. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Az irigység.

A sunyiság.

Az örökös mis-másolás.

Ezt csak én tudom jól teória.

Az állás szerzés meg márcsak tényleg csak a sogor komaság alapján. Csókosok által!!

2011. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

-megyek dolgozni, ott van az apósom első nőjének a testvérének az exe, azt ott úgysem kell semmit csinálni, csak magam elé nézek

-várjá, felvettek, nincs igaz, csak 8 általánosom, de a volt szomszéd a főnök, te nem jössz? bárkit felvesz, akit ismer vagy én ismerek

-minek a diploma, úgysem kell

-jól b-sszál ki azzal a hülyével,. had szívjon

-senkinek nics igaza, csak nekem...de ezt nem mondom senkinek, csak magamban

-majd lesz valahogy

2011. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Akkoriban nem voltak még rossz szokások, beidegződések, csak a rendszerváltás óta.
2011. jún. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
72%

"-minek templomba menni"


Bocs, de ezt nem értem. Nyugaton (az USÁ-t kivéve) már annyira sem divat templomba menni, mint nálunk, illetve a lakosság a kereszténységen kívül egy csomó más vallást is felvett meggyőződésesen pl. hindu, buddhista stb. Nagy tévhit az, hogy Nyugaton vallásosabbak az emberek. Pont, hogy ott több az ateista, ugyanis fejlettebb a technika és jobb az iskolákban a tudományos oktatás. Nálunk Budapesten és más nagyvárosokon kívül mutass olyan 40 feletti embert, aki legalább annyira nem vallásos, hogy "hisz Istenben" illetve kíváncsi vagyok Magyarországon vidéken hány meggyőződéses buddhista van, mondjuk.


Nyugaton mind az ateizmus, mind a vallási diverzitás nagyobb, mint Keleten, szóval ez a "templomban járással" példálózás azt mutatja, hogy neked a Nyugatról való képed leragadt valahol az 50-es években.


"-minek a diploma, úgysem kell"


Már megint egy tévképzet. Csak Magyarországon divat mindenkinek rohannia az egyetemre, főiskolára diplomát szerezni. Nyugaton rengeteg fiatal van, aki olyan munkát vállal, amihez nem kell diploma, egyszerűen azért, mert olyan munkából is megél kényelmesen és nem akar annyit tanulni.

2011. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Nézz körbe a GYK-n. A GYK politika rovatának kb. kétharmada másból sem áll, mint kádárista nyafogásból.


Dióhéjban a kádárista gondolkodás: az állam mindent oldjon meg, amit akarok, az nekem "jár", véletlenül sem vagyok felelős az életemért, akinek több pénze van, az biztos lopta, akinek nincs pénze, az biztosan a gonosz burzsujok áldozata, amúgy meg boldogság = pénz, az élet célja = pénzszerzés, boldogulni = pénzt szerezni, és jaj, nincs annyi pénzem, mint egy svájcinak, ezért semmit sem ér az életem, szegény, szegény én.

2011. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

08:20


"Csak Magyarországon divat mindenkinek rohannia az egyetemre, főiskolára diplomát szerezni."


Ne hazudj, nem éri meg.


[link]

2011. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

"Nézz fel az égre, és elméd megviláglik!"

- Egyedül a visszamenőleges törvénykezés új, - a többi "fénymásolat".

2011. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!