Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg lemondott Gyurcsány?

Tényleg lemondott Gyurcsány?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Hjaj.... 1126548569329-edik ilyen kérdés...


NEM, CSAK FELAJÁNLOTTA.


NEM, CSAK FELAJÁNLOTTA.

2009. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM.


KÖSZÖNÖM.

2009. márc. 21. 19:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Majnem dobogós...
2009. márc. 21. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Elnézést kérek, de elegem van belőle, hogy más kérdéseknél normálisan szólok a szabályszegőknek (mert már 6-szor tették fel ugyanazt a kérdést), aztán meg én vagyok elküldve mindenhova. Ezen felhúztam magam. Elnézést kérek.
2009. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Hány ilyen kérdés lesz még ma?


Hol vannak ilyenkor a moderátorok?


Nem mondott le, felajánlotta, hogy kereshetnek helyette mást, már keresik az utódját. A többit nem tudom. Nézz inkább Jetix-et.

2009. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Emlékezzetek csak a nagy felhajtásra az előző miniszterelnök körül. Medgyessy (így írják) kontra Kiss Péter vagy Gyurcsány. Egy ismeretlen arc, aki a semmiből előtermett, és lám, átvette a posztot, és megnyerte a következő választást. Nem kísértetiesen hasonló a helyzet most is? Közben természetesen volt egy öszödi beszéd. Az nem sugall valamit nekünk a mai helyzetben is? Gyurcsány, a megtört ember, aki önfeláldozóan bevallja bűneit, először hogy hazudott (micsoda véletlen, hogy az a beszéd kiszivárgott...) aztán azt, hogy alkalmatlan a helyzet megoldására... Az MSZP népszerűsége növekszik, újra bizalmat nyernek, és még mélyebbre húzzák az országot, mint ahol most tart...

Kísérteties.

Na meg ha előkerül egy új ember, az is épp olyan báb lesz, mint volt az előző két miniszterelnök...

2009. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs, szóval így írják? - a kérdőjel lemaradt.
2009. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
Na, ma lemondott. :)
2009. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eleg aljas huzas volt tole hogy nem 2006ban mondott le amikor kiszivarogtattak az oszodi beszedet hanem csk sokkal kesobb.
2011. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!