Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz, hogy Gyurcsány lemondo...

Örülsz, hogy Gyurcsány lemondott? És véleményed szerint ki lesz az új miniszterelnök?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
nem mondott le,csak felajánlotta,ez egy csel is lehet,hogy valami nagyobb sz@rról elvonják a figyelmet. hogy ki lenne nem tudom,de francia újságcikk meg a bokros lehet összefüggés.
2009. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány soha nem mondana le csak úgy magától
2009. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
A lemondás felajánlása és a tényleges lemondás nem ugyanaz. ezt már ezerszer eljátszotta. sztem a pártkongresszuson azzal fenyegetőzött az elvtársaknak, amennyiben nem támogatják, lemond. ő lemondani? ugyan már. túl nagy pojáca ő ahhoz.
2009. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
én annak örülnék,ha fellógatná magát!!!
2009. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó, ennek én is örülnék. Ő is csak tovább rontotta az állapotot ebben a hajdan gyönyörű és dicső múltú országban. De a jövőben mi lesz a véleményük a magyaroknak a múltjukról? Erről fognak majd beszélni, hogy ez a sz@rházi zsidó csak tovább rombolta az országot? Meg is érdemelné, ha meghalna. Mindenkinek csak jobb lenne...
2009. márc. 21. 13:17
 6/16 anonim válasza:
78%

Apák és fiúk: Gyurcsány apja köztörvényes bűnöző volt

Az alma nem esik messze a fájától – tartja a magyar közmondás, amelynek jelentése az lenne, hogy a fiúk jellemileg is hasonlítanak apjukhoz.

Gyurcsány Ferenc esetében kétségtelen, hogy igaz a közmondás. Magyarország legnagyobb tolvaja, volt akitől tanuljon, az apja is egy köztörvényes bűnöző volt, ráadásul alkoholista is. A portálunkhoz eljutatott bírósági jegyzőkönyv másolatából kiderül, hogy 1979-ben, idősebb Gyurcsány Ferencet, tolvajlás miatt, mint visszaeső bűnözőt 11 hónap szabadságvesztésre ítélte, s mellékesen két évre eltiltotta a közügyektől.


A jegyzőkönyv másolatából az is kiderül, hogy idősebb Gyurcsány Ferenc nem vetette meg az alkoholt, hisz büntetése letöltésének ideje alatt, a bíróság döntésének értelmében, kényszergyógyítási procedúrán is át kellett esnie.Gyurcsány-papa igazi cigányként viselkedett, s talán ezért olyan megértő ma a fia, a hasonló bűnöket elkövető cigányokkal szemben. Miután ellopott egy – akkoriban 600 forintot érő – biciklit, azt elvitte egy ismerőséhez, és 100 forintért zálogba hagyta nála, azzal, hogy másnap érte megy. Persze nem ment érte. A pápai kórházban, látogatóban járva unokájánál, a folyósón kiszúrt egy fogason lógó táskát, amelyből kilopta a pénztárcát, a benne levő több mint 2000 forinttal együtt. A pénztárcát ezután a Kazamata borozóban levő WC víztározójába dobta.

Ha még élne idősebb Gyurcsány Ferenc, biztos büszke lenne fiára. Hisz míg ő csak piti tolvaj volt, addig a fia egy egész országot lop meg folyamatosan. Az alma nem esik messze a fájától, s a jelek szerint Gyurcsány Ferenc sem különbözik apjától.

(Kuruc.info)

Kapcsolódó:

- Csokit lopott Gyurcsány fia?

- Gyurcsány fiacskája apja nyomdokain

2009. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Pezsőt bontunk, tortát sütünk!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó válaszoló vagyok, szóval: pezsgőt bontunk (csak elírtam már a annyira örömittas vagyok), tortát sütünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem iindegy?Lesz helyette egy hasonló fszkalap,tolvaj,csaló.
2009. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
A szürke macskám szívesen áttveszi a helyét!!!
2009. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!