Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz, hogy Gyurcsány lemondo...

Örülsz, hogy Gyurcsány lemondott? És véleményed szerint ki lesz az új miniszterelnök?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 12:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Én annak örülnék, ha a lemondás mellett azt is bejelentené, hogy a vagyonát szétosztja a nyomorgó közalkalmazottak közt, aztán életfogytiglani önkéntes száműzetésbe vonul hmm mondjuk a szibériai pusztába.
2009. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, kedves utolsó válaszoló :)

Igaz, mi pezsgőt sem bontunk, tortát sem sütünk, de nagyon örültünk/örülünk apukámmal. Mondta, hogy mi történt, én elkezdtem őt ölelgetni, nevetgéltem, ő pedig végigtelefonálta a rokonságot az örömhírrel. Szerintem most jobban örül, mintha még egy gyereke született volna :)

2009. márc. 21. 16:32
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

"Szerintem most jobban örül, mintha még egy gyereke született volna :)"


Na, ezt nevezik jobb helyeken fanatikus idiotizmusnak:)

2009. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
92%
Az a gond hogy a politikusok mind f@aszok, és összefogni sem képesek, szóval.. így aztán elég nehéz is bármit is elérni.. mint pl. válság megoldását.
2009. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%
gyurcsány már akkor is hazudik ha kérdez. Hát még ha ilyeneket állít hogy lemond. Mindenesetre 1. alkalommal mikor hallottam örültem!!! De hatalmi játékot sejtek. Ez az ember túl gerinctelen ilyen gerinces kijelentésekhez
2009. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
gyurcsány számításbol mondott le és kész! ugygondolta: "gyerekek elb@sztuk az országot mostmár hozza helyre aki akarja de az nem én leszek"!!!
2009. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!