Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan vigyük véghez a nagy...

Hogyan vigyük véghez a nagy történelmi tervet?

Figyelt kérdés

Szerintem már most sokan sejtitek, hogy Trianon igazságtalanságára utalok.

De most nem teljesen Nagy-Magyarországra gondolok, hanem azokra a területekre ahol a magyarság többségben van (50%+).

Ezeket már 90 éve vették el tőlünk és azóta senki nem tett szinte semmi jelentőset, hogy ezt megváltoztassa. Így hát úgy vélem eljött az idő, hogy a határon innen és határon túl összefogjunk a nemes célért.


Egy kérdésem lenne: Hogyan csináljuk? Hogyan kezdjünk neki?

[Nekem már vannak konkrét elképzeléseim, de kíváncsi vagyok a többség véleményére]


Válaszokat előre is köszi.


2011. jún. 11. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Menjünk vissza az időben és intézzük el, hogy sose történjen meg Trianon! Jobb módszert sajnos nem tudok.
2011. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Hol vannak olyan területek,ahol a magyarok létszáma 50 % fölött van? Hogy kapcsolódnak a magyar határhoz?
2011. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hol vannak olyan területek,ahol a magyarok létszáma 50 % fölött van? Hogy kapcsolódnak a magyar határhoz?"


Pl. Révkomáromban több magyar él, mint szlovák és közvetlenül a határ mellett van.

2011. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ezeket már 90 éve vették el tőlünk és azóta senki nem tett szinte semmi jelentőset, hogy ezt megváltoztassa."


Gondolom azon már nem gondolkoztál el, hogy módunk sem volt sok rá.

Komolyan innen a GYK-ról akarod ezt véghez vinni?

Akkor sok sikert, drukkolok, de nincs olyan ötletem, amit megvalósíthatónak látnék most rögtön...

2011. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Hol vannak olyan területek,ahol a magyarok létszáma 50 % fölött van?"

Pl. Erdélyben, Székelyföldön. Ott 2 megye van ahol a magyarok létszáma több mint 75%! (Kovászna,Hargita).

2011. jún. 11. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Arról, hogy "nem a határ mentén húzodna a visszafoglalt terület, és hogy ilyet nem lehet" meg annyit, hogy Nyugat-Berlin az NSZK része volt és az NDK közepén húzódott, a Kalinyingrádi orosz területet meg Balti államok és Lengyelország veszi körül, Oroszországtól elzárva.
2011. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:16


Mindkét általad említett ország önálló ország volt, nem adták-vették a nagyhatalmak mint minket. Az NSZK-NDK dolgot meg ne keverd ide! Teljesen más dolog.

Ennél azért jobb érvekkel állj elő!

2011. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Úgy kezdjünk neki hogy használjuk a keresőt, mert kb napi 4-5 mini hitler tesz fel hasonló kérdést.
2011. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pro Patria ***** válasza:
0%

Nem unjátok még a kismilliomodik ugyanilyen kérdést? Mert én marhára... Van száz meg egy ilyen, turbómagyarkodj ott, ne szemeteljük ezzel tele az egész GYK-t. Én sem teszek fel naponta ugyanolyan kérdést "Mikor fog megnőni a farkam?" "Jó faroknövesztési ötletek?" "Szerintetek meg tudom növeszteni a farkam?" "Nem gondoljátok, hogy jobb lenne nagyobb farokkal élni?"

Qrva unalmas ám...

2011. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előbb talán kérdezd meg a határon túli magyarokat, hogy akarják-e vagy érdekli-e őket!
2011. jún. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!