Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP, FIDESZ leszerepelt,...

MSZP, FIDESZ leszerepelt, most már csak a Jobbikra szavazunk, nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 15:12
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
59%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:04



Látszik, hogy csak hallomásból ismered az egyetemi életet...

2011. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
48%
Nameny, én lennék a legboldogabb, ha ilyen lenne az egyetem. De sajnos nem ilyen, úgyhogy megyek is vissza tanulni a holnapi fizika vizsgámra.
2011. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
69%

"Látszik, hogy csak hallomásból ismered az egyetemi életet..."


Hála Istennek tényleg így van.

2011. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
38%

"A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:31"


de hogyan tudsz úgy nyilatkozni az egyetemről ha nem jártál oda?

mert nehéz, tanulni kell, otthoni feladatok vannak.

Azok mondják hogy buli az egyetem, akik buliznak minden nap, ott vannak egy évet, aztán kibuknak mert nincs meg a 30 kredit.

2011. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
76%

Nincs róla tapasztalatom, de eddig körülbelül 20 barátomtól hallottam beszámolót egyetemről és főiskoláról.


Azt mondják, hogy tényleg baromira nehéz, de gyakorlatilag a legtöbb időnek, amit ott eltöltenek, nincsen semmiféle gyakorlati haszna. Az életük a bulik meg az ivás, amit tanulnak, annak a 90%-a jelentéktelen sallang.

2011. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
18%

"Az életük a bulik meg az ivás, amit tanulnak, annak a 90%-a jelentéktelen sallang."


Lehet, hogy számodra az.

Pl: molekuláris biológia szakon is bizonyára sallangos, vagy a SOTE is bizonyára értelmetlen hülyeségekre tanít meg.



Proli vagy, méghozzá az egyik legdurvább kategóriából.

2011. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
28%
Nameny veled mi van, nem jutsz p*nához, ezért frusztráltságodban beálltál prolihitlernek?
2011. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
32%

gyanítom, hogy ez a helyzet.

azt hiszi, hogy egyetemen még mindig a tinidivatot követik, meg semmi másból nem áll az egész csak bulizásból

2011. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos van éppen elég egyetem, és főiskola, ahol "diplomás munkanélkülieket" képeznek.

Ez azonban nem az egyetemisták hibája.

Az államszocializmus kezdetén aki az értelmiség volt üldözendő, a "demokrácia" kezdetén pedig a munkásság.

Ma is szégyen dolgozni, sokan szereznek "alibi" diplomát, csak hogy a munkát megússzák, de ez végül nem sikerül.

Aki pedig valóban értékes diplomát szerez, az gyakran elhagyja az országot.

Sajnos teljesen érthető módon.

2011. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
58%
Az egyik az, hogy nem csak a Jobbikra lehet ráhúzni azt a hatalmas szamárságot, hogy elvárják, hogy mindenki úgy gondolkodjon mint ők. Ez igaz valamennyi pártra és a szavazóik nagy részére (tisztelet a kivételnek), ezt igazán fel lehetne már fogni. Mi ebben ennyire nehéz? Én a Jobbikra szavaztam és szavazok, de semmi bajom nincs azzal, ha valaki máshová húzza be az X-et. De le lehetne már állni ezekkel az agyatlan és hihetetlenül ostoba rágalmazásokkal.
2011. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!