Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP, FIDESZ leszerepelt,...

MSZP, FIDESZ leszerepelt, most már csak a Jobbikra szavazunk, nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 15:12
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
37%
A Fidesz nem szerepelt le, legalább is nálam nem.
2011. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
39%
épeszű ember soha nem szavaz a jobbikra.
2011. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
63%
Én eddig is a Jobbikra szavaztam, de nem győzködök senkit, mindenki szavazzon arra akire akar, de engem se akarjon senki meggyőzni az ő pátjáról.
2011. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne szavazzunk egy pártra sem, húzzunk el a parlamentbe és pakoljuk ki őket a gyűlés közepette.
2011. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem arra kéne rájönni, hogy nem lehet semmit sem megoldani azzal, hogy egyik vagy másik pártra szavazunk. Mostmár elég fejlett az emberiség technikája, hogy akár mindenkit meg lehet kérdezni mindenről, szóval hajrá részvételi demokrácia!
2011. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
77%
Eddig is a Jobbikra szavaztam. Ma is a jobbikos jelöltre adtam le a voksomat, és ugyanígy fogok tenni 3 év múlva is.
2011. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
21%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:20


:D kösz már, hogy megnevettettél :)

2011. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem szavazzunk az LMP-re és menjünk el bedrogozva diszkózni szombat este, ahol flourtomcsikkal és nai v szajhákkal legózhatunk egész éjjel, majd miután vasárnap délután felkelünk az árokparton a saját hányásunkban fetrengve, kóvályogjunk haza estig, majd hétfő reggel menjünk be egyetemre és dzsukelkedjünk meg keménykedjünk mindenkivel, miközben egy fűszálat nem mozdítunk meg egész héten.

Így kivárva a péntek délutánt, vegyük fel a liberális, színes bohócruháinkat és menjünk el antirasszistáskodni egy kicsit és náciakra vadászni, aztán szombaton, miután felébredtünk dél körül, menjünk fákat ültetni a Zöldvilágért, majd este megint menjünk mizuzni a nájtklubokba.


És a haza fényre derül!

2011. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
55%
Hazánkat jelenlegi helyzetéből kizárólag a Jobbik képes kikormányozni.
2011. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
28%

nem szeretnék államcsődöt, akkor inkább a fidesz, mszp, lmp.

de leginkább egyik se.

2011. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!