Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Hospinvesttel?...

Mi a baj a Hospinvesttel? Miért politikai kérdés az egész kórház irányítás, és miért rosszabb a Hospinvest, mint az egri önkormányzat?

Figyelt kérdés

Én csak azt látom a hírekben, hogy sírnak a dolgozók, hogy a Hospinvest átveszi (átvette) a kórház irányítását, de azt senki nem mondta meg, hogy ez miért is baj. Azt tudom, hogy akkor nem közalkalmazotti állásban lesznek, de ha fizetésben legalább annyit kapnak, akkor miért rosszabb, leszámítva az 50%-os vasúti kedvezményt.


Nem szidni szeretnék itt valamit (Hosp, Fidesz, Mszp), csak szeretnék tisztán látni.


2009. márc. 19. 09:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező, nem érdekel, hogy baromságnak tartod-e amit írtam, de az ettől függetlenül megtörtént.


A sajtó sokmindenről nem számol be, ami az őket mozgató hatalomnak nem érdeke. Gondolom nem kell mondanom, hogy a Hospinvest azért jött ide, mert Fletó ezt akarta, aztán jött a pajtijához (Sós Tamás) megdumcsizni, hogy nehogy vissza merjen lépni, mert akkor irgum-burgum lesz. Ezek után majd gondolod a telaviv2 meg a retekklub fog azzal foglalkozni, hogy igaz ment a hospinvest, de meghalt ennyi ember az orvosok miatt, meg ilyen-olyan szemétségek mennek.

A nevezett helyszíntől távol könnyő beszélni meg véleményt alkotni, mert te nem tapasztalsz semmit.


Én egri vagyok, és az egyik ismerősöm halt meg, mert béna volt az orvos. Először én is azt hittem, hogy a mentőben hibáztak, de mondta a feleség, hogy NEM, a kórházban az orvosok és nem véletlenül nem a mentősök, hanem a kórház lett feljelentve.

Inkább azt az esetet el sem mesélem, amikor egy súlyosan vérző balesetest toltak megfigyelésre, amikor már mérhető is alig volt a vérnyomása.


Még annyit kérdeznék, hogy ha a hospinvesttel minden rendben van, miért mondják, hogy az ott kiadott vényeket csak a kórházon belüli gyógyszertárban váltsák ki a betegek? Ja, bocs, azért, mert máshol visszadobják, ugyanis nincs rendben.


Tudod, kedves kérdező, nekem erősen gyanús, hogy az általad fent említett "szeretnék tisztán látni" dologgal és az ebből következő kötekedéseiddel akarsz hazug propagandát folytatni.


Most pedig pontozzatok le nyugodtan, ez az igazságon úgysem változtat semmit.

2009. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, nyilvánvaló, hogy a kérdező zsidóbérenc.
2009. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ja igen. Felhívott egy zsidó ismerősöm, hogy tegyem fel ezt a kérdést, és utal a számlámra 1 millió forintot.


Gondolom ezt jelenti a zsidóbérenc. Hát bizony, akkor az vagyok.


De ha az "Ali" dolgozik ott, az csak közvetve van a Hospinvest miatt, mert az nem mondta, hogy menjenek el az orvosok. Inkább az orvosok mondták azt, hogy haljon meg pár beteg inkább, de mi nem dolgozunk a Hospinvestnek, majd ha páran meghalnak, akkor majd visszajöhetünk úgy is, a pár emberélet nem nagy ár ezért..


Ez most nagyon kisarkítva van, de azért valahogy így van.

2009. márc. 28. 13:57
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, látom nem olvastad el figyelmesen, amit írtam.


A hospinvest nem mondta, hogy menjenek el az orvosok és sokan nem írták alá, ez igaz. De nem azért nem írták alá, mert nem fűlik a foguk a munkához, hanem azért, mert ilyeneknek, ilyen körülmények között nem hajlandóak dolgozni. Egyébként pont a hospinvest mondta, hogy nem gáz, nem lesz orvoshiány, mert hoznak orvosokat.

Na most volt pár orvos, aki aláírt. A hospinvest átvette a kórházat és már másnap kirúgtak egy rakat embert! Orvost, asszisztenst, mindegy, csomóan repültek! Na miért? Azt mondta a hospinvest, hogy inkább haljon meg még több ember, így is orvoshiány van, de mindegy, inkább zsebre rakok még többet?


Ja, egyébként nem a napokban csődölt be? Na ezért nem jó, mert sokan nagyon jól tudják, hogy mire hajtanak. És a hospinvestnek be is jött volna a terve, ha az egriek nem húzzák az időt a kórházátvétellel. Reméljük, hogy minden minden visszatér a normál kerékvágásba és a hopsinvest meg a nagyfejes haverjai nem fizetnek le több bírót stb., hogy illegálisan, emberéleteket kockáztatva tovább működhessen.

2009. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Na jó, én fafejű vagyok. Nekem elég lett volna, ha nem azt írod, hogy "ilyeneknek" nem dolgoznak, hanem megírod, hogy milyenek. De mindegy.


Látom rosszul gazdálkodnak, lehet csődbe is mennek. Csak akkor sem teljesen világos. Meg sehol nem olvasni azokat a híreket, amiket ide írtak az emberek. Mert ha nem adja le a "retekklub", meg a "telaviv2", attól még lenne pár internetes hírforrás, vagy a hírtv, vagy a hírt light (eco), ami leaadhatná. De innen messziről nem mondhatom, hogy nem történt meg, csak csodálkozok, hogy csak az egriek tudják, és nem is hozzák nyilvánosságra....

2009. ápr. 8. 08:32
 16/16 anonim ***** válasza:
12es egy rohadék antiszemita szar.
jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!