Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendvédelmisek OV háza elé...

A rendvédelmisek OV háza elé akarnak menni tüntetni? Ez már azért nem megy túl egy határon?

Figyelt kérdés
Még 2006ban sem mentek Gyurcsány háza elé tüntetni. Azért szerintem ez már túlmegy egy határon. Abban a házban gyerekek is lesznek, biztos jó érzés lenne nekik ha pár száz ember füstbombákat dobál be nekik... Szerencsére azért ott lesz a TEK és nem fogja hagyni. De azért ez már elég szánalmas, hogy valakiknek ilyen jut az eszébe...
2011. jún. 3. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:16


És még nagyobb tüntetések lesznek.

Remélem soha többet nem látom se a Fideszt se az MSZP-t a parlamentben...

2011. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Ha molotov koktélt lehetett dobálni MSZP-s és SZDSZ-s politikusok házára úgy hogy nem voltak meggyőződve a lakók hollétéről nagyobb bűncselekmény mint ez. "


Igen nagyobb bűncselekmény, viszont ezzel azt is el ismerted hogy akkor ez is az. És ha el ismerted, hogy ez is az, akkor ezzel megcáfoltad az első sorod.



"Voltak már itt ennél nagyobb tüntetések is, megunták és hazamentek, miután kicsit közéjük lövöldöztek. "


Igen, csak akkor nem emberek háza előtt tüntettek. Az rendben van, hogy elmennek a parlament elé vagy valami minisztérium elé, de sztem a magánélet szent.

2011. jún. 3. 16:28
 13/19 anonim ***** válasza:

Jó, de akkor mi legyen a Parlamenttel?

Legyen múzeum?

2011. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 16:28


Egy szóval se állítottam,hogy nem az.

Csak azt mondtam,hogy ha akkor lehetett akkor most is lehet.

Ne legyen már különbség.

2011. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

@16:46

Ki mondta, hogy akkor lehetett?

2011. jún. 3. 16:56
 16/19 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 16:56


Bocs,de az írásodból elsőnek ezt lehet kivenni,hogy most nem lehet.

Lehet,hogy tévedtem,sajnálom,de légyszíves pontosíts.

2011. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb dolog, ami politikaiag történhet. Ha valóban a miniszterelnök háza elé mennek, annál felhívóbb már nem is lehetne.

Amúgy meg jó, hogy menjenek dolgozni, meg védjenek meg minket. De a kormánytól alig kapnak pénzt, már benzinre is alig futja. Ha meg intézkedni akarnak felelősségre vonják őket (főleg ha egy cigányt megütnek).

Szóval kell a tüntetés. Nekünk is érdekünk egy jól működő, erős rendőrség. De szerintem a Fidesz nem enged így sem. De a felhívó erő megvan.

2011. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező,ha ez szerinted túlmegy egy határon,akkor menj te is túl a határon.Magyarországon kívülre!

Had tüntessenek!Én már úgysem számoltam nyugdíjjal eddig se,mostmár se fogok.

Ahogy a ''kedves,, Gyurcsány megmondta:"Ha nem tetszik,el lehet menni!,,

Nem kell itt különbséget tenni,egyik kutya másik eb!

Ha valaki mond egy jó pártot,2014-ben arra szavazok,ellentétben inkább itthon maradok!

2011. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 doboszoli ***** válasza:

Ha az apa szól belőlem, azt kell mondjam, természetesen túl megy.

Ha az állampolgár, akkor lovas példával élve, az egyiket el lehet lovagolni szársegítséggel, mert ért belőle, a másiknak pálca kell, hogy értsen.

2011. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!