Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendvédelmisek OV háza elé...

A rendvédelmisek OV háza elé akarnak menni tüntetni? Ez már azért nem megy túl egy határon?

Figyelt kérdés
Még 2006ban sem mentek Gyurcsány háza elé tüntetni. Azért szerintem ez már túlmegy egy határon. Abban a házban gyerekek is lesznek, biztos jó érzés lenne nekik ha pár száz ember füstbombákat dobál be nekik... Szerencsére azért ott lesz a TEK és nem fogja hagyni. De azért ez már elég szánalmas, hogy valakiknek ilyen jut az eszébe...
2011. jún. 3. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
A rendvédelmisek menjenek inkább dolgozni, volna tennivaló bőven.
2011. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Megelőztél 5 perccel :)
2011. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
61%

Egyre jobb :D


Remélem haragítják még egy ideig a saját hatalmuk fenntartóit aztán majd visszanyal a fagyi.

2011. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Dymo ***** válasza:
75%
szerintem meg jól teszik
2011. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
És még hány gyerek retteg otthon, mert nem mer kimenni a cigányok miatt? Mert érinthetetlen állatfaj, nyugodtan ölhetnek, megússzák egy kis ejnye-bejnyével.
2011. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
@16:02 hogy jönnek ide a cigányok?
2011. jún. 3. 16:08
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Nem megy túl.

Ha molotov koktélt lehetett dobálni MSZP-s és SZDSZ-s politikusok házára úgy hogy nem voltak meggyőződve a lakók hollétéről nagyobb bűncselekmény mint ez.

Nem gondolod,hogy ha odamennek tüntetni akkor baj lehet valamivel?Nem viccből mennek oda.

Egyébként Orbán nagyon jól csinálja.

Most magára haragítja a tűzoltókat a mentősöket a rendőröket,már csak a katonaságot kell és úgy fog járni mint Ceaușescu.

2011. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a kedves válaszadó arra gondolt, hogy hány helyen ott lehetnének a rendvédelmisek, ha komolyan vennék a hivatásukat, és nem csak a korai nyugdíj miatt választják azt.

Szerintem igaza van :P

2011. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Úgy jönnek ide kedves kérdező, hogy rettegő gyerekekről írtál. Írtam én is róluk és oda írtam a rettegésük okát. Amúgy menjenek csak, magának köszönheti. Elég nagy háza van ahhoz, hogy ne hallják benn a kint tüntetőket.
2011. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

S.P.


Voltak már itt ennél nagyobb tüntetések is, megunták és hazamentek, miután kicsit közéjük lövöldöztek.


Ezekre lőttek már, mit tudsz?

2011. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!