Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várja mindenki a Fideszt...

Miért várja mindenki a Fidesztől a csodát?

Figyelt kérdés

Becsődölt az ország, nincs miből munkahelyeket teremteni, nincs miből visszafizetni a hiteleket stb.

Mit vártok a Fidesztől?


2011. máj. 29. 14:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%

"Miért várja mindenki a Fidesztől a csodát?"


Ez kb. a 100. ilyen kérdés, nyilván ugyanazok teszik mindig fel ezeket.


Senki sem vár csodát a Fidesztől. A szocik nyomatják már egy éve megállás nélkül itt a GYK-n, hogy "mindenki" csodát, kolbászkerítést és kánaánt vár a fidesztől, és hú, nincs kolbászkerítés, nincs kánaán, most akkor nagy a kiábrándulás.


"Becsődölt az ország"


Alá tudod támasztani ezt valamilyen hírrel vagy adattal, vagy hazudozol? Persze hogy hazudsz, a kérdés költői.


"nincs miből visszafizetni a hiteleket stb."


Indoklás? Valamivel alátámasztani? Jó, tudom, hazugságot nem lehet.

2011. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 53-as!

Valahol igazad is van, de ez:

""Becsődölt az ország""


ezt vezető Fideszesek mondták, aminek következtében volt némi árfolyam ingadozás...

azért ne legyen már szelektív az emlékezetünk!

2011. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Ma 15:02 - nek: A segélyt csak attól vonhatják meg, aki abból él. Jól éreznéd te magad ha egy millió feletti segélyt kapnál. Egyébként élvezem az ilyen kizárólag csak beszólogatni tudó emberkéket, mosolygok mindig egy jót. Egy másik hozzászólónak a válaszom hogy a rendszerváltás után röviddel kezdődött a "sikersztorim", akkor 30 fővel indult a gyártás, mostanra lett 120 fő. És minden erőmmel azon leszek hogy még olyan fejlesztéseket hajtsak végre, hogy még több embert tudjak alkalmazni normális fizetésért. Azért azt még hozzátenném hogy szidjátok azokat az embereket folyton akik hasznukra vannak az országnak, az olyanokat meg főleg akik ugye minimálbért fizetnek. Fogalmatok nincs arról hányan próbálkoztak már nálam olyan emberek akik azt mondták hogy a feléért is jönnének, én is jobban járnék. Csak én nem fogok kitenni azért egy dolgozót hogy kettőt vegyek fel helyette ugyanannyi fizetésért. Inkább a fejlesztésekre megyek rá jobban, hogy ha nem is ennyiért, de legalább a feléért további embereket tudjak foglalkoztatni. Ha nektek ez ennyire nagy bűn, hogy én ezt csinálom, akkor sajnálom. Többet nem tehetek már ennél.
2011. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
95%

Rendszerváltás után..


Magyarul,ha mondjuk 98-ban kezded el a a sikersztoridat,ahogy te fogalmaztál..

Azt jelentené,hogy nem vagy gazdag.

Az első Orbán kormány is a gazdagokat támogatta,szegényeket nyomta el,folyamatosan.

Nem gondolod,ha 98-ban kezded,akkor nagy valószínűséggel nem érsz ekkora sikereket,vagy csak nagyon nehezen.

Magyarán szólva jókor voltál jó helyen,így a Fidesz kegyesei közé beestél..Ezzel nem a te érdemedet veszem el,hanem a Fideszét..Érted mit mondok?

2011. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azért a rendszerváltás után indult el a "sikersztorim", mert akkor lett az embernek lehetősége arra hogy a tudását végre a nyugat felé is kamatoztatni tudja. Két szabadalommal a hátam mögött semmi köze nem volt akkor még a Fidesznek ahhoz hogy ilyen szintű vállalkozást indítottam el. A tőke jelentős részét a német üzlettársam fedezte, ez annyit jelent hogy összeállt egy pénzes üzletember és egy szakember egy nagy munkára. Az államtól egy vasat nem kértem, semmit nem is privatizáltam, de tény, jókor voltam jó helyen: A világkiállításon amikor ez az ember is ott volt. Vallom, hogy a tudás és a szerencse együttesen kell egy jól menő üzlethez. Az egy dolog, hogy a Fidesz mindig is jobban támogatta a nagy vállalatokat, de ez nálam nem pénzben nyilvánul meg most sem, hanem teret enged az adótörvényeivel a jobb kereseteknek, a munkahelyteremtéseknek. Úgyhogy tévedsz, én bármikor megcsináltam volna ezt az egészet a Fidesz nélkül is. Az más kérdés, hogy egyetértek velük a legtöbb dologban. Ha nem ők lesznek, igazából az sem érdekel annyira, legfeljebb csökkenhet a jövőbeni munkahelyek száma, mivel ha megint felemelik az adót, nem fogok tudni ennyi új embert alkalmazni. Akkor az jobb lesz? Remélem, te is érted miről beszéltem most.
2011. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Eltelt majd egy év és megkérdezem : ki az a mindenki ? és hányan vannak ?
2012. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!