Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várja mindenki a Fideszt...

Miért várja mindenki a Fidesztől a csodát?

Figyelt kérdés

Becsődölt az ország, nincs miből munkahelyeket teremteni, nincs miből visszafizetni a hiteleket stb.

Mit vártok a Fidesztől?


2011. máj. 29. 14:11
1 2 3
 1/26 De Puta Madre ***** válasza:
78%
Csak egy csodák várok, illetve remélek a fidesztől... azt, hogy mielőbb eltűnik az ország éléről.
2011. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
ja,az nem lenne rossz...
2011. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%

Nem tom, én sosem vártam csodát tőlük.

Egyébként nem csődölt be az ország, és van miből visszafizetni a hiteleket, és pl. Audi, Mercedes mindkettőre elkülönített pénzt a minisztérium.

2011. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Én a gazdasági válságból való kilábalást várom a fidesztől.

Tegyenek rendet, és ne a saját hasznuk érdekében használják

az országot hanem, a magyar nemzet felemelkedése érdekében.

A csodákban pedig nem hiszek, így nem várok tőlük ilyet.

2011. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Azért várja mindenki tőlük a csodát, mert a választások előtt nagyjából azt ígérték!

1000000 munkahely, gazdasági csoda, elszámoltatás, tejjel-mézzel folyó kánaán...

Ne takarózzanak a becsődölt országgal, mert jól ismerték a helyzetet! Legalábbis jobban, mint a Pista bácsi a kocsmában, pedig már ő is megmondta, hogy szarban vagyunk!

Ráadásul ugye 8 éve készültek a kormányzásra, szeretett vezérük szerint, aztán meg nem volt halvány ötletük se, hogy merre induljanak! A sürgős intézkedések meg kimerültek az Elvis térrel.


Közben meg csak annyi változott, hogy kicserélték a szánkban a brét!

2011. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem is csődölt be, mert az IMF hitelt sem tudták már mire elkölteni, az egészből jobb híján visszavásárolták a külföldiek kezébe került MOL-részvényeket!
2011. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Ezt nem Mi várjuk, ezt Ők ígérték.

Ezek szerint a csodával egyenlő, ha elvárom, hogy a Fidesz tartsa a politikai ígéreteit, amit a kampányban ígért, amivel elnyerte a szavazatok kétharmadát?

Nem azért kellett neki a teljhatalom, hogy mindezt megtegye??

Tudom, tudom: az volt a demo verzió.


Én nem számítottam tőlük másra, mint amit tesznek: a gazdagok támogatása, a szegények nyúzása, a dolgozók kizsigerelésre, a pénzek elvétele, és ilyen hülyeségekre elköltése, mint részvényvásárlás.


Az államadósság meg csak nő és nő.

Az életszínvonal meg csökken.

2011. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
A részvényeken legalább nem esszük fel, azok hozamából fog meggazdagodni a magyar állam! :P
2011. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
10%
Azért ezt nehéz most már kissé elhinnem, hogy lassan én vagyok itt az egyetlen aki nem siránkozni jön ide fel az oldalra. Nem a Fidesznek kell csodát tenni, hanem az embereknek kellene nyafogás helyett kitörni a szürkeségből. Kicsit furcsa az nekem hogy egyes emberek semmire nem képesek, mások pedig olyan szinten képesek a tudásukat kamatoztatni, hogy az csoda. És most ne azzal jöjjön nekem mindenki hogy na, megint itt a gazdag gyártulaj, aki a Fidesz seggét nyalja, mert én bebizonyítottam hogy a dolgozókat is meg lehet fizetni rendesen, csak megfelelő szakmai tudás kell hozzá, és emberszámba kell venni őket, nem úgy mint azt sokan teszik. Csodát senki nem tud tenni, annyit viszont igen hogy lehetőséget teremt arra hogy aki képes munkahelyeket teremtsen. És ez ma ha tetszik, ha nem, a Fidesz.
2011. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 De Puta Madre ***** válasza:
80%
Köszönjük a képviselő Úr hozzászólását!
2011. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!