Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit cirkuszolnak a rendvédelmi...

Mit cirkuszolnak a rendvédelmiek a nyugdíj körül?

Figyelt kérdés

Hogy lehetnek ennyire önzők? Nem értik meg, hogyha minden a régiben marad és kapják 40-50 évesen a megemelt nyugdíjukat, akkor 20 év múlva már annyi nyugdíjat se fognak kapni a most még aktív dolgozók, hogy tejre, kenyérre elég legyen?


Változnak az idők, egyre több a nyugdíjas és nincs ki eltartsa őket. Lépéseket kell tenni, vagy 20 év múlva éhen halnak a nyugdíjasok. Önzőség netovábbja...


2011. máj. 17. 13:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
Mellesleg a rendvédelmi dolgozók nem törnek zúznak, csak az Orbán-kormány mindent elhallgat, és a lakosság a felét sem tudja annak, ami a hátuk mögött történik.. És a csőcselék amit csinált az MTV székház rombolásakor? Az mi volt? Na, az a rombolás, nem a rendvédelmiek sztrájkja.
2011. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
44%

Akkor én a másik oldalon állhattam...nyilván erős túlkapások nem voltak, némi zászlóégetés, apróbb szabálysértések mint egyenruha viselése.

Ugyanakkor nem elhanyagolandó a szakszervezeti vezető szájából elhangzott szavak is ugye...az átlag embernek sajnos nem az jön le belőle hogy "szolgálnak és védenek"...


20:05 hirtv Sztrájkbizottsággá alakult a rendvédelmisek demonstrációs bizottsága.

(tudtommal ehhez sincs jogköre a demonstrációs bizottságnak)

2011. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%
2006 ról inkább ne beszéljünk...csak a rendőrök védelmének érdekében. Még a végén megsajnálom a rendőröket akik orrba szájba verték azt akit értek. természetesen rendszeresített fegyverekkel védték a hazát...ugye mint most már mindenki tudja "NO ONE WAS SHOT" sőt a vipera egy veszélyes állat ami ha megmar nagyon fáj és bele is halok.
2011. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 bumbi02 ***** válasza:

sztem se menjünk bele 2006ba, hogy hány rendőr sebesült meg, valószinüleg a saját gumilövedéküktől.



Megkérdeznélek titeket hogy ezt a 30-40 ezer rendőrt hova is hoznátok vissza? És miér nem zavar titeket az hogy táncosok,bányászok, vegyipari dolgozók is előbb mennek nyugdíjba? Ja igen, most a rendőrt divat utálni.

2011. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Megnézném az arcodat akkor hogyha tőled vennék el a nyugdíjat "kedves" kérdező! Akkor biztos neked is jól esne nem? Könnyű úgy okoskodni hogy azt sem tudod hogy mit éreznek azok akik esélyesek arra hogy elvehetik a nyugdíját!
2011. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%
JOBB LENNE KÉRDEZŐ HOGYHA ELŐBB GONDOLKOZNÁL ÉS UTÁNNA POFÁZNÁL!!!!!!!!!!!
2011. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Biztosan sok sorszámát természetesen viselő sündörnek tört el a karja-lába, bordája, tört be a feje, vesztette el a szeme világát lőtték ki a mellét vagy püfölte a tömeg szerencsétleneket csak úgy, vasbotokkal.


A két sérülés között óriási különbség van de úgy gondolom ezt nem kell magyaráznom, hiszen a BTK is megkülönböztet sérülés és sérülés közti különbséget.

lefordíthatnám arra is hogy ha én adok egy jól kivitelezett ballost vagy jobbost egy rendőrnek akkor az nem puffanthat le attól még engem mint a kutyát. ugyanis rendőrségről beszélünk napjainkban és nem AVH-ról!

Továbbá a 2006 események NEM a kődobálással kezdődtek!


Ugyanakkor példátlan és kritikán aluli az a rendőri hozzá nem értés ami akkor folyt. persze minden politikai megrendelésre. Mert akkor nem volt SÜN hogy kiemeljük a valóban negatív veszélyes egyéneket...cél a megfélemlítés! Gratulálok az akkori kormánynak és s*ggnyalóinak.

De hát le lehetett nyomni ezt is a nép torkán ugye. "mé' vótak ott"


8 évig semelyik rendőr nem szólalt fel hogy ínnye nem tetszik a rendszer! Sőt! szlovák terroristáktól védtek minket, milyen jó is nekünk ugye.


Az MTV székház ostroma meg egyszerűen megrendezett volt, a beépített felbujtókról nem is beszélve.(ahogy anno az a bizonyos kiállított tank is csak úgy elindult ugye...mert arra ugye senkinek nem kell figyelnie hogy azt ne tudják elindítani mert nem lehet működésképtelenné tenni a kiállítás idejére...no komment)


A baj az, hogy napjainkban ha rendőrt lát a kisember akkor nem megnyugvás vesz erőt rajta hanem a gyomorgörcs. A szolgálunk és védünk mára már giccs lett. Mi jut az eszébe az embernek a rendőrökről? A trafipax, a sün, a tömegoszlatás kritikán aluli viselkedés mód, a közelmúltban fenyegetések miszerint ők fegyveres erők...újfent no komment az ember nyilván biztonságban érzi magát, nem?Jah hogy ön fegyveres közeg? akkor hiába beszélek.

"Eljön az idő, amikor majd nem tudják garantálni, hogy békében vonulnak utcára a rendvédelmi dolgozók"


A gond még az is,csak úgy "ínyencségként" hogy egészségügyi állapotára hivatkozva leszázalékolt rendőr bácsi lett idén kommandós világbajnok...újfent no komment? vagy csak én érzem itt egyedül ennek iróniáját?

persze vannak akik valóban olyan sérülést szenvednek hogy az egészségük további védelmében valóban nyugdíjazásra kényszerülnek. Rokkkantsági nyugdíj és kezicsókolom...csak hogy nem ez volt éppen a divat az utóbbi években.


2008 és 2011 januárja között a volt bányamunkások majd 91 százaléka, a 225-ből 203 fő nem került át az egészségkárosodási járadékosok rendszeréből a nyugdíjrendszerbe, ami egyet jelent azzal, hogy 62. életévük előtt elhunytak.

Akkor tessék ezeket a számokat is jól átgondolni...

2011. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Megnézném az arcodat akkor hogyha tőled vennék el a nyugdíjat "kedves" kérdező! Akkor biztos neked is jól esne nem? Könnyű úgy okoskodni hogy azt sem tudod hogy mit éreznek azok akik esélyesek arra hogy elvehetik a nyugdíját!"

A jól megérdemelt 40 éves korban felvett nyugdíját...

én meg olyan országban nem akarok élni ahol 60-65 évesen én dolgozzak a fitt 40 éves (ergó 20 évvel fiatalabb) szegény megfáradt polgártársam eltartása érdekében.

2011. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: hol hallottál te olyat, hogy elveszik a nyugdíjat? Nem vesznek el semmit, csak igazságosabban osztják el, mert egyszerűen nincs miből fizetni a nyugdíjat.
2011. máj. 17. 21:55
 20/24 anonim ***** válasza:

Én csak idéztem A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:07

2011. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!