Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit cirkuszolnak a rendvédelmi...

Mit cirkuszolnak a rendvédelmiek a nyugdíj körül?

Figyelt kérdés

Hogy lehetnek ennyire önzők? Nem értik meg, hogyha minden a régiben marad és kapják 40-50 évesen a megemelt nyugdíjukat, akkor 20 év múlva már annyi nyugdíjat se fognak kapni a most még aktív dolgozók, hogy tejre, kenyérre elég legyen?


Változnak az idők, egyre több a nyugdíjas és nincs ki eltartsa őket. Lépéseket kell tenni, vagy 20 év múlva éhen halnak a nyugdíjasok. Önzőség netovábbja...


2011. máj. 17. 13:33
1 2 3
 1/24 Dymo ***** válasza:
61%
Nézd,mindenkinek igaza van! Csak elég nehéz úgy ezt elfogadni,hogy amíg az utolsó fillért is legombolja a kormány az emberekről,közben a másik kezével meg szórja a pénzt mindenféle hülyeségekre!
2011. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Na ez az, ami egy téves álláspont.


Mi az, hogy a kormány gombolja le a pénzt az emberekről? A kormány az maga az emberek! Onnan kapja mindenki a fizetését és a nyugdíját. Az se nem az emberek, se nem a kormány pénze. Az egy közös kassza! Valahogy muszáj megoldani a nyugdíjkérdést, különben 20 év múlva zero nyugdíjuk lesz az embereknek! Igenis, hogy núljanak drasztikus módszerekhez (bár ezt én nem tartom annak), mert már vagy 20 év várható volt, hogy ez lesz és senki nem tudott rá megoldást találni. Most már viszont nagyon is égető a probléma és a most 20 évesek óriási gondban lesznek, ha a kormány nem lép.


A kormány lépett, néhány önző disznó meg sztrájkolgat és tűzcsapokat nyitogat az utcán. UNDORÍTÓ! Ennyi önző, gonosz emberek hogy születhettek meg?!

2011. máj. 17. 14:01
 3/24 A kérdező kommentje:

Kihagytam már betűt, bocs, csak nagyon felhúztam magam látva azokat az embereket, akik az utcán törnek-zúznak és azt akarják elérni, hogy szabályosan végezzék ki a most 20-as, 30-as éveikben járó embereket.


Nem értik meg, hogy nincs mit tenni, ha egyszer nincs annyi aktív ember, hogy képesek legyenek eltartani a jelenlegi nyugdíjak mellett a nem dolgozó nyugdíjasokat!

2011. máj. 17. 14:04
 4/24 anonim ***** válasza:
Így igaz! Aztán ha majd néhány év múlva az állam már tényleg nem tudja finanszírozni a nyugdíjakat a sok rokkantságba menekülő munkaképes ember, meg az amúgy is arányaiban sok idős ill. ténylegesen munkaképtelen nyugdíjas miatt, akkor ugyanígy ki lehetne menni az utcára törni zúzni fog-csikorgatni.
2011. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jobb lenne ha a drága cigányoktól vennék el a segélyt és nem attól aki aktívan dolgozott le 30 évet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10%

"Szerintem jobb lenne ha a drága cigányoktól vennék el a segélyt és nem attól aki aktívan dolgozott le 30 évet!!!!!!"


Igen, tőlük IS!

2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 bumbi02 ***** válasza:
70%

Óóó ez a drága kormány de jó hogy az emberekért van. De jó hogy csak a nyugdíjat akarja megmenteni. EZért vette el közel 3 millió ember nyugdíjmegtakarítását is. Az övékét meg is mentette, ott van az államnál biztonságban. Ja nem , már el is költötte egy részét.


Nem értem mi problémád van a rendvédelmisekkel. Így kerülnek havi 100-120 ezerbe az államnak, ha dolgoznak akkor havi 300ba is. Gazdaságos? Amúgy meg, visszahívják őket. Oké. A régi munkahelyükre? Ennyi munkahely lenne? Kiszoritják a fiatalokat, ergo nő a munkanélküliség. Nem fogom leírni hogy mi indokolja a korkedvezményes nyugdíjat mert a pici csöpp kis agyad nem az hogy nem képes, nem akarja befogadni. Leírtam már sztem 1 hét alatt egy tucatszor. És ez meg az önzőség netovábbja. Ha nekem eddig kell dolgozni nekik miéééért csak addig? Te is mehettél volna annak nem? Jóó de ki akar annyiér dolgozni. Nalátod. Ők elmentek annak, mindenki tudta hogy elöbb mehetnek nyugdijba, mér most kell sírni? Menj el te is rendőrnek azt kész. Ha neked jó az hogy havonta túlórázol 60-80 órát akkor menjé. Ne itt sírdogálj. A rendőrségnél meg ennyi irodai munkásra nem lesz szükség. Ez a kormány mindenkiér van, csak értünk nem.

2011. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A nyugdíjakat valóban arra fordítja hogy az államadósságot amit elei úgy szépen felvettek törlessze (igen kedves posztkommunista barátaim) És garanciát vállalt arra továbbá hogy az ember a nyugdíját megkapja a későbbiek folyamán.


A sztrájkoló rendvédelmisek pedig csak azt mutatják meg mennyire is tisztelik és betartják ők is azt amit ők tartatnak be...(némi iróniával ugye) Köszönjük a 2006-os összeveréseket köszönjük az újboli fenyegetéseket!

Továbbá szeretném hangsúlyozni hogy én sem arra "szerződtettem" hogy 68 évesen menjek nyugdíjba. (addig még pedig úgyis emelkedni fog az én korhatárom is ... ők miért is lennének kivételek?)

Az meg felháborító és tragikomikus hogy egy nyugdíjazott rendőr nyerte el a világ legjobb kommandósa címet az USA-ban...

Tovább is van mondjam még?

2011. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 bumbi02 ***** válasza:
55%

A sztrájkoló rendvédelmisek pedig csak azt mutatják meg mennyire is tisztelik és betartják ők is azt amit ők tartatnak be...(némi iróniával ugye) Köszönjük a 2006-os összeveréseket köszönjük az újboli fenyegetéseket!



Nem tom mi baj van a rendvédelmisek tüntetésével, normális tüntetés, nem olyan zúzzunk mindent, raboljuk ki a büfét a hazáért jellegü mint 2006ban volt.

2011. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj ezzel, hogy mindent visszamenőleg akarnak csinálni. A nyugdíjat gerinctelen dolog lenne elvenni, mert az az ember, aki most 40 évesen kap, az MEGDOLGOZOTT ÉRTE!!!!!!!!!! És a kedves kérdező el sem tudja képzelni, hogy egy rendvédelmi dolgozó mi mindent élt át, mire nyugdíjba vonulhatott!!!!! Hát nem azt, amit egy kis titkárnő.. Előbb gondolkozz, kérdező, azután UGASS!!!!
2011. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!