Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell minden napot...

Bumbi02 kérdése:

Miért kell minden napot munkaszünetivé nyilvánitani?

Figyelt kérdés

[link]



Nagypénteket is meg Szüz Mária mennybemenetelének napját is.. A kereszténységnek minden napra van szinte ünnepe, ergo ha igy folytatják egész évben nem dolgozik senki? Most tényleg ez a legfontosabb dolog?


2011. máj. 9. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

ebben az évben elég kevés munkaszüneti nap esik hétköznapra, így most nem lesz annyira gáz szerintem, ha lenne pár új szünet sem.


Mondjuk igaz, hogy nem ez a legfontosabb, nem ezzel kéne p.csölni, én épp azon húztam fel magam, hogy barátnőmék városában gyilkoltak a cigók. (solt)

De ezzel nem kell foglalkozni, nem számít. nevezzünk át tereket meg b.sszuk a rezet. lesz még itt forradalom, főleg amikor a rendőrök, tűzoltók töke is tele lesz... nem tudom ki fogja megvédeni az elvtársakat akkor.

2011. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi volt solton? mellette lakok...
2011. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kiraboltak és megöltek egy idős embert, asszem nőt. facebookon mesélték bnőmnek, utána barikádon is olvasta, illetve öccse is mesélte. eléggé gáz. ott ilyen nem volt eddig, oké a szomszédban egyházán meg apostagon ami tök cigány lakta környék még esetleg, de solton? k.szott idegesítő.
2011. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Össznépi cigány lincselés volt? Akkor miért fogalmaztál úgy hogy a cigók? Na nem baj...


Szóval a kérdés, miért is baj neked egy újabb munkaszüneti nap? Maximum a munkaadódnak, hogy egy termelési nap kiesik, de ez fizetett munkaszüneti nap lesz. Szóval miért is hőbörgünk? Jaj tudom! :) Hát KDNP-s ötlet azok meg hát hagyjuk... Semjén éljen szenteltvízen!

2011. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem hőbörgök. csak nem értem hogy válság közepén miért ilyen hülyeségekkel foglalkoznak mint utca átnevezés, meg Mária mennybemenetele..
2011. máj. 9. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Most csökkent a benzinár, a forint sokat erősödött, külföldi elemzők az Euró bevezetését 2014re is megkockáztatják. Akkor meg?
2011. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A vallási ünnepek előnyt élveznek valamit be kell tenni, hogy mást elvehessenek :-)))))

Lehet, hogy a Május 1 meg fog szűnni ???? .-)))


Ökörköri

2011. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most csökkent a benzinár, a forint sokat erősödött, külföldi elemzők az Euró bevezetését 2014re is megkockáztatják. Akkor meg?


A benzin ár nem a kormányunknak köszönhetően csökkent, és még így is 380 forint körül van (mikor anno elérte a 300at MSZPnél már ment a kiabálás), az Eurot nem fogják bevezetni 2014re, anno azt mondták hogy 2007be euro lesz.

És nem a forint erősödött hanem az euro gyengült (a svájci frank még mindig 200 felett van, bár a 227hez képest tényleg erősödött)

2011. máj. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!