Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen fontos Vonának az...

Miért ilyen fontos Vonának az iszlámbarátság?

Figyelt kérdés
Kijelentette, hogy Európa utolsó mentsvára az iszlámbarátság. Honnan veszi ezt a marhaságot?
2011. máj. 8. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
0%

"Egyre többen hagyják ott az iszlámot az Európába bevándorolt muszlimok is, mint ahány embert sikerül megtéríteniük. Ne azonosítsd magad a többséggel."


Értem...

Én mondjuk azt láttam a saját szememmel, hogy Berlinben, Londonban, Bécsben a bevándorlók többsége egyre komolyabban veszi a hitét. Szerinted hazudok, vagy rosszul látom, vagy elvakult vagyok?


Bp-en azt tapasztalom, hogy a sok bevándorló, akik valamikor a 70 években jöttek, és csajoztak, ittak, stb. visszatértek a hitükhöz, és egyszer csak elkezdtek imádkozni, megvetették az italt, nőket... a magyar feleségeik is felvették az Iszlámot, a gyerekeket Iszlámra nevelik... stb.


Szerinted hazudok?


Zavar téged, hogy muszlim lettem, és ismertetem a hitemet, és egyre többen elfogadják, mert megoldást találtak benne, az életükben lévő problémákra?


Tiltanád jogilag, hogy az Iszlámot felvehesse egy európai?


Ha mondjuk többen lesznek az európai muszlimok, mint a többiek, akkor mit tennél(csak egy fikció)?

2011. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:

16:59


"Próbálná ezt a hülyeséget Nyugat-Európában előadni! Ott helyben agyba-főbe vernék, a radikális jobboldaliak is :)"


De a radikális baloldaliak, akik közé Voncsi tartozik, nem.

2011. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 33-as!

Leszel szíves nem itt téríteni, köszi!

2011. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:

12:20

"Zavar téged, hogy muszlim lettem, és ismertetem a hitemet, és egyre többen elfogadják, mert megoldást találtak benne, az életükben lévő problémákra? "


Egyszerűen egy naiv valláskárosodottnak tartalak. :)

Én például mindenféle vallásos agymosás nélkül is megtaláltam mindig a számításaimat az életben, a problémáimat pedig másképp szoktam megoldani.


Az meg egyáltalán nem zavar, hogy Te itt egyfajta erőszakos iszlamista térítést végzel, mert az ellenkező hatást éred el vele: mindenki, aki idejár, és van legalább egy csöpp esze, rájön, hogy miféle ronda és közveszélyes ideológia az, amelyet itt hirdetsz.

2011. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.: Mindettől függetlenül én a jobbikra szavaztam,bár nem kultiválnám az iszlámot,mert én egyik vallást sem emelném hatalomba,de viszont azt jócskán el leshetnénk,hogy jó néhány iszlám ország hogyan is fejlődik,példaként a "szekuláris"Törökországra gondolok,onnan is el lehetne lesni pár trükköt,mert állítólag fejlettebb a mai Magyarországnál,még akkor is,ha az Európai átlag-fejlettségtől még el is van maradva,azért szépen behozták elmaradásukat,még ha van is mit még behozniuk. Ezt az iszlám demagógiát egyébként én is sületlenségnek vélem.
2011. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:

Theroux...

Ha csak egy dolgot mondhatnál, ami nem tetszik az Iszlámban, akkor az mi lenne?

2011. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:

20:25


Tudod,, én a szabadságban és a demokráciában, az emberek szabad akaratában hiszek, az meg nem egyeztethető össze egy olyan kizárólagosságra törekvő és a híveitől teljes alávetettséget követelő ideológiával, mint amilyen az iszlám.


De ahogy Te nem tudsz engem meggyőzni az iszlám előnyeiről és szépségéről, én sem törekszem téged meggyőzni az ellenkezőjéről. Ha Téged az iszlám boldoggá tesz, én örülök neki. Lényeg, hogy boldog legyél.

2011. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
Ezekben én is hiszek... pont ezért lettem muszlim!
2011. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!