Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen fontos Vonának az...

Miért ilyen fontos Vonának az iszlámbarátság?

Figyelt kérdés
Kijelentette, hogy Európa utolsó mentsvára az iszlámbarátság. Honnan veszi ezt a marhaságot?
2011. máj. 8. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
19%
F*sik a zsidó, kedveskedik velük másképpen ide is jönne az atom zuhany.
2011. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy Vonának nemzetközi szinten bármiféle súlya lenne...
2011. máj. 8. 16:56
 3/88 Sz1u ***** válasza:
49%

Ezt dobta ki neki a gép!


A multizás-cigányozás-zsidózás-stb... egy kicsit (talán) már unalmas, valamit ki kellett találni.

S az még hagyján, hogy ő kitalálta ezt az arabfeelinget, de a sok birka fanja pedig követi (vagy legalábbis nem kérdez rá, hogy ez most meg mé').


Kiváncsi vagyok egy épkézláb válaszra én is!

2011. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 A kérdező kommentje:
Számomra ezek azok a dolgok, amik teljesen hiteltelenítik a Jobbikot.
2011. máj. 8. 16:58
 5/88 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném ,hogy az ő kivégzésüket is vállalnám, csakúgy, mint az összes eddigi pártét.
2011. máj. 8. 16:58
 6/88 anonim ***** válasza:
96%
Próbálná ezt a hülyeséget Nyugat-Európában előadni! Ott helyben agyba-főbe vernék, a radikális jobboldaliak is :) Az ottaniak már megtapasztalhatták a saját kárukon, hogy milyen az, ahova a "béke vallása" beteszi a lábát.
2011. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
95%

Talán úgy értékeli, hogy a zsidó-kapitalista neoliberális világuralom természetes ellenpontja az arab-fundamentalista konzervatív rend.

Vagyis az "ellenségem ellensége a barátom"...

2011. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
54%
Azért fontos neki, mert az iszlám rohamtempóban fejlődik, pl Dubai, csak ezt senki nem veszi észre, mert el vagytok foglalva a valóvilággal meg hasonló agymosó műsorokkal.. Ilyen még Kína is.. Pár évtizeden belül Amerika meg Izrael nem lesz sehol!
2011. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

Dubai olaj nélkül egy sz@ros porfészek lenne, te tudatlan proli pártkatona.

"válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:59"

Igazad lehet, én mondjuk ki is végezném.

2011. máj. 8. 17:05
 10/88 anonim ***** válasza:
42%
Az előző vagyok. Dubai csak egyetlen példa. Ha összefogna az egész iszlám, nagy dolgok lennének :) Na de egyszer csak ráeszmélnek.. Ugyanez kellene nálunk is..
2011. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!