Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen fontos Vonának az...

Miért ilyen fontos Vonának az iszlámbarátság?

Figyelt kérdés
Kijelentette, hogy Európa utolsó mentsvára az iszlámbarátság. Honnan veszi ezt a marhaságot?
2011. máj. 8. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
91%

"Mi az hogy nem kér? Ezt nem te mondod meg, hanem ők! Én pl kék szemű magyar európai vagyok, és kéretem belőle! És a személyes tapasztalataim is azt tanúsítják, hogy egyre többen kérnek belőle! A saját szememmel látom!


Tehát te ne akard a szabad embereket akadályozni, hogy miben hisznek, mert most ezt teszed!"


Úgy nem kér, hogy egész Nyugat-Európa sorra mondja ki, hogy a multikulturalizmus megbukott! Van, ahol már dózerolják a kosztelepeiteket. Ahogyan egyre jobban kezditek magatokat befészkelni ide, Európába, az emberek úgy látják meg az igazi arcotokat és abból köszönik nem kérnek. Örülj annak, hogy a végén megússzátok vagonokban történő kitelepítéssel. Ahogy egyre többen lesztek a társadalom ingerküszöbe egyre lentebb fog menni és ez termelni fogja az olyan - ma már a nyugaton gyakori - fiatalokat, akik a szélsőjobboldal berkeiben keresnek megoldást a problémára. Mondom, nem kívánok, de összetehetitek a két kezeteket, ha nem lesz a 2.vh-s holokauszt című darab megismételve.

2011. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
kívánok helyett kívánom
2011. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a gyakorlat azt mutatja, hogy az európaiak is kezdik a Vona véleményét vallani! Nagyon sokan térnek be... magam látom... Képes vagy megakadályozni őket a szabad vallásgyakorlásban? Esetleg folyamodnál erőszakoz?
2011. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
90%

"Ugye te is a kiirtásuk mellett tennéd le a voksod?"

Nem, de úgy kitelepíteném őket innen, hogy Mekkáig a lábuk nem érné a földet. A mecseteiket porig rombolnám. Európa és a fejlett világ egyre inkább ateista lesz. Maradjon is így. A fejlettséggel jár a racionális gondolkodás és a vallásokkal való kritikus viszony. Jó, hogy nem megyünk vissza a középkorba! Meg lehet nézni az arab/muszlom országokban adják ki a legkevesebb könyvet, ezért annyira sötétek, bezzeg a Koránt még az egyetemeken is magolják. Szánalmas...

2011. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:

"Pedig a gyakorlat azt mutatja, hogy az európaiak is kezdik a Vona véleményét vallani! Nagyon sokan térnek be... magam látom..."

Mit látsz? Esetleg itt Magyarországon a jobbikosok. Nyugaton erőteljes ellenérzéseket vallanak a vallásod iránt.


"Képes vagy megakadályozni őket a szabad vallásgyakorlásban?"

Igen! Itt a kereszténység is csak megtűrt. Az is sok gondot okozott, de azzal legalább leszámoltak. Már csak az iszlám van hátra.


"Esetleg folyamodnál erőszakoz?"

Nem, de kitoloncolnám őket. Bármilyen eszközzel és nem érdekelne, hogy sokuk már itt született sokadgenerációs. Az iszlám veszélforrás a szekuláris Európára. És akkor még finoman fogalmaztam.

2011. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:

"Az összes vallási fanatikust haladéktalanul ki kell végezni"


Értem...

És ha nem fanatikusok, hanem betért európaiak, és csak simán muszlim... Imádkozik, kendőbe jár, böjtöl... stb... akkor is kiirtanád őket, vagy kitelepítenéd?

2011. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
Hmmm... nagy a kuss!
2011. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
90%

A válasz írója 33%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:20


Ezt most kinek írtad? Én mondtam, hogy nem írtanék ki senkit. De haladéktalanul kitelepíteném őket. Ennyi, ezen nincs mit tárgyalni.

2011. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:

Én valójában mind a kettőtökkel beszélgetek, és elfogadom bármelyikőtöktől a választ.



Először azt mondtad: "Nem, de kitoloncolnám őket. Bármilyen eszközzel és nem érdekelne"


Aztán azt: "Én mondtam, hogy nem írtanék ki senkit."


De kérdés a következő?

Ha nem Irtanád ki őket, de nem hajlandók kitelepülni, akkor kiirtanád őket?

Mi az hogy: "Bármilyen eszközzel" pl gyilkossággal is?


Mit csinálnál azokkal, akik európaiak, de megtértek az Iszlámba, és nem fanatikusak? Őket is kitelepítenéd, fellépnél ellenük erőszakosan, esetleg gyilkossággal?

2011. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
Nem az MNB-nak dolgozok, nem azokat az embereket kutatom a neten, akik potenciálisan közveszélyesek a közbiztonságra... csak úgy kérdezgetek.
2011. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!