Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki jön március 15. -én a...

Ki jön március 15. -én a Magyar Gárda újabb eskütételére?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Remélem senki!
2009. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem se.

Minek még egy harcias szervezet, amikor van rendőrség, hadsereg,polgárőrség. Ezeket kéne feljavítani.


Ez az egész csak a Jobbik machinációja. Meg kell szüntetni.

2009. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
A fiamat akkor fogják avatni.
2009. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Szánalmas vagy, és a fiad is!
2009. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem én az orromat se merem kidugni a lakásból majd... Elegem van, hogy az állami ünnepekből, amikor a hősökre kéne emlékezni, egyesek cirkuszt csinálnak. Nekem rokonom is van ezek között, akikre ilyenkor emlékezni kéne, és ha ő ezt látja odaátról, akkor nagyon csóválja a fejét, és azt kérdezi magában, hogy "ennek a majom társaságnak vívtuk mi ki a szabadságot? nem érdemlik meg...", és igaza lenne.
2009. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
77%
Orulni kene,hogy van ilyen szervezet! Hajra! :)
2009. márc. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyátalán nem érzem megam szánalmasnak, és a fiam se !! Bocs. Amúgy meg ,én a kérdezőnek válaszoltam.... De úgy látszik nem ilyen választ várt, mert lepontozott,de magasról teszek rá. Úgy látszik, ezen az oldalon már nem lehet őszintén felelni, mert ha nem az illető szájaíze szerint felelünk beszólogatnak, leszólnak. Sajnálom ,és már bánom hogy ilyen emberekkel " szóbaálltam"...
2009. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Én megyek. A Bors Vezér század tagja vagyok. A fiad melyik megyében van?
2009. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek attól, akinek a fiát is avatják, a lepontozás véletlen volt! Annál is inkább, mert a vas megyei szakasszal én is ott leszek! Adjon az Isten! Szebb Jövőt!
2009. márc. 10. 06:08
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Én is megyek!

Szebb jövőt!

2009. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!