Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell tennie a Fidesznek...

Mit kell tennie a Fidesznek ahoz hogy a Fidesz szímpatizánsok észheztérjenek?

Figyelt kérdés

Eddig:


Diktatórikus hajlamú, hatalmiágak átalakítása, az alkotmány pártpolitika szagú átalakítása, az alkotmányból sok jog kiemelése és sok olyan beemelése ami pomtosan nem a nemzeti értékeket, érdekeket képviseli. Rossz adórendszer bevezetése, a Széll féle megszorító csomag, ami gyakorlatilag az ország alsó 50% nyi alacsony jövedelműekkel akar szinte mindent megfizettetni.


Mi kell még?


2011. ápr. 12. 09:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Hát, kb csinálhat akármit, a fidesz birka akkor is marad fidesz birka. Mert az lenyel bármit. Ezt látom a saját szüleimen."


Már megbocsáss, de tisztában vagy vele hogy lebirkáztad a szüleidet? Nem köteles senki OV-t és a Fideszt szeretni, sőt lehet őket utálni is, na de eddig alacsonyodni már meredek undokság! És még gondolom csodálkozol, hogy miért gyűlölnek annyira a veled egyet nem értők, mert hogy ők mit kaphatnak tőled ezek után, abba már bele se merek gondolni (és ez utóbbi szól minden ok nélkül gyűlölködőnek is, mert sajnos nagyon-nagyon sok van belőlük).

2011. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

blablabla.

A gyűlölködő dumát hagyjuk már. Az nem én vagyok. Akár a családom, akár nem ez birkaság. Ha akármelyik más párt hozna ilyen intézkedéseket, akkor lázadnának ellene. Most, hogy az ő kedvencük teszi, beveszik a kommunikációs maszlagot, becsukják a szemüket, majd a fidesz megold mindent...

2011. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"A gyűlölködő dumát hagyjuk már. Az nem én vagyok. Akár a családom, akár nem ez birkaság."


Látom ráerősítettél! Jól van! Ha valaki nem osztja a dogmáidat - bárki legyen is az - az birka! Jellemző! Beeeee!

2011. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Akkor te minek neveznéd a leírt viselkedést?

Hitvakság jobb? Nagyon beletaposhattam a kicsi lelkedbe...

2011. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szemeket még nem lőttek ki, úgyhogy az emeszpéfidesz kettősből még mindig ők a jobbak, az átlagember pedig mást nem választ. Az LMP is SZDSZ2, így csak a Jobbik az egyedüli alternatíva, ők az utolsó utáni esély, mert ők még nem bizonyítottak, ellenben az összes többi már leszerepelt.
2011. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!