Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell tennie a Fidesznek...

Mit kell tennie a Fidesznek ahoz hogy a Fidesz szímpatizánsok észheztérjenek?

Figyelt kérdés

Eddig:


Diktatórikus hajlamú, hatalmiágak átalakítása, az alkotmány pártpolitika szagú átalakítása, az alkotmányból sok jog kiemelése és sok olyan beemelése ami pomtosan nem a nemzeti értékeket, érdekeket képviseli. Rossz adórendszer bevezetése, a Széll féle megszorító csomag, ami gyakorlatilag az ország alsó 50% nyi alacsony jövedelműekkel akar szinte mindent megfizettetni.


Mi kell még?


2011. ápr. 12. 09:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"Haver, én nem vagyok ideges, legfeljebb nyugtalan!"

Épp erre való :) Dobsz rá egy tequilát és nyugodtság lesz teljesen.


Kösz haver, de a káros szenvedélyektől teljesen metes vagyok.


"A sok Fideszesnek kellene annak lenni, akit becsapott OV."

Mivel a megszorítás mindenkitől várható volt, még a Fidesztől is, akármennyire azt hangoztatták, hogy nem, nem ez volt az X-em oka. Az, amiért az X-em oda (is) ment, egyelőre jó úton halad.


Akkor neked valamit előr kiszivárogtattak.

Ugyanis az öszödi beszéd óta azt harsogta a Fidesz, hogy semmi szükség a megszorításokra, mert majd olyan gazdaságpolitikát követünk, amivel kitudjuk nőni!


" mellettük szóljon hogy a multikat és a bankokat is szorítják"


De sajnos azt nem látni ami a lényege lenne a gazdaságunk meújjulásának. A számunkra kedvezőtlen ""alkuk " és itt az " jel annak szól, hogy a politikai prostitúció szülte, amibe a Fidesz is vastagon benne van, az Eu val a belföldi energia szektorral stb. Én nem látnám hogy vcalami is történne! Nem látom azokat a beruházási támogatásokat, ami a nagy ipari jellegű mezőgazdasági termeléseket ösztönzik, hogy az alapja meg lehessen az egészséges mezőgazdaságnak, feldolgozó iparnak.

Hogy legalább amit az ország meg eszik, annak a jelentős része versenyképes magyar árukkal legyen megoldva.

Nem látom, hogy az ipart arra ösztönzik, hogy amit itt meg termelhetünk előállíthatunk " még ha nem is exportáljuk" de ne importáljuk.

Én ugyan azt látom amit az MSZP s időszakban! A nagy SEMMIT!


Most várom a nagy Orbán beszédet, mert másra azok után hogy a nyugati lobbi megvette őket dkg ra, nem számítok.

Sajnálkozó állszent arc, és széttárt kezek, " ebben a gazadsági környezetben nem tehetnek semmit, jelszóval!

Miközben tehetnének, de az pontosan azoknak a lobbiknak az érdekeit sértené, akikkel az elmúlt egy évben sikeresen megálapodtak hogy mennyiért adják el az országot.


Kb ennyi!


"De sajnos sokan fogják OV miatt szedni marékszám."

Szedjék is! Zöldek, vörösek, kékek... Fletó úgyis eleve idegbeteg volt, mostmár Demszky is az, még egy-két "Lákátos Márió" és Szanyi-kapitány is összeomlik.


"És ez nem vicc, mert sajnos a vidéki lakosság egy jelentős része már ma is kedély javítókon él!!"

Egy része a "rászízmús", másik része a cigánybűnözés miatt?

2011. ápr. 12. 12:22
 12/25 A kérdező kommentje:

"És ez nem vicc, mert sajnos a vidéki lakosság egy jelentős része már ma is kedély javítókon él!!"

Egy része a "rászízmús", másik része a cigánybűnözés miatt?



Nem haver, nem!

Hanem az ellehetettlenűlt, megélhetési lehetőségek miatt!

2011. ápr. 12. 12:24
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Hát, kb csinálhat akármit, a fidesz birka akkor is marad fidesz birka. Mert az lenyel bármit. Ezt látom a saját szüleimen.
2011. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Hát, kb csinálhat akármit, a fidesz birka akkor is marad fidesz birka. Mert az lenyel bármit. Ezt látom a saját szüleimen."


Akkor téged igen elb*szottul neveltek!

2011. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Akkor téged igen elb*szottul neveltek!


Köszi... Sajnos már lejárt a garanciás szerviz, így visszavinni se lehet.


Szoktam hallani a beszélgetéseiket. Egyszer volt, h a rádióba mondta egy politikai elemző, h orbán személyi kultuszt épít, nem teljesen demokrata, stb... Nagy helyeselés volt a válasz, h óóó jó ez így, viktor akár a királyunk is lehet...

Persze tudom, hogy nem kell hinni az ilyen elemzéseknek, de a reakció meglepő volt.

2011. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Én nem látnám hogy vcalami is történne!"


Nem szeretem a "nagy" külföldi elemzőket és minősítőket, de ha semmi sem történne, akkor valószinűleg ők sem azzal "fenyegetnének", hogy felminősítenek, vagy hogy javultak Magyarország kilátásai. Ez várhatóan az itt élőknek nem segít (sőt...), viszont érdekes módon eddig se az ország, se az emberek kilátásai nem éppen javulóban voltak. Vannak stiklijeik, vannak idióta Fideszesek, ezt nem lehet tagadni, és fölösleges is. Egyelőre (lassan 70 éve) ott tartunk, hogy ha túléljük a holnapot, akkor szebb lehet a holnapután (a félreértések elkerülése végett nem szó szerint kell érteni, itt általában úgy szokták). Mondjuk én ezt az elmúlt években nem így láttam, és én nem változtam...

2011. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

nos, van a fideszes aki pénz kapott az adócsökkentéssel, ezek az emberek le vannak fizetve. ennyi, osztogatás.


a másik kör aki csóró de annyira hülye és gyűlölködő, hogy nem érdekli az se ha neki szar lesz, csak a fidesz uralkodjon. ezek az emberek menthetetlenek.


Van aki hitt a jobb létben, látja, hogy nem megy, de azért naívan hisz benne és él tovább az álomban, hogy a fidesz jót fog csinálni és később is x-et ad nekik. Ismerek ilyen jellemű embereket. Egyik ismerősöm ilyen. Nem dolgozik, mert annyira töketlen, hogy képtelen melót találni, pedig van tudása. Volt is egy helyen, de kirúgták, többször is.


Most egy volt ismerősének "dolgozik". ez azt jelenti, hogy kb 3 hónapon keresztül csesztette, hogy mikor találkoznak, lesz interjú és beszélik meg mi van. Azt mondta, ez a legjobb lehetőség.


Nagy nehezen összejött az interjú, nem éppen olyan lett mint tervezte (kb 250e Ft-os fizetést lebegtetett maga előtt, erre kapott olyat, h időszakonként lesz meló amit pár nap alatt meg tud csinálni, kb 70-80e -ért).


Kb rá egy hónapra volt megbeszélve, hogy lesz az első meló. Eljött, eltelt 1 hét, két hét, itt a harmadik hét, és amikor mondom neki, hogy talán nem éppen megbízható a csaj, főleg ha majd a fizetségért is heteket kell csesztetnie, akkor nekem esik, hogy nem tud mit tenni, EZ MOST A LEGJOBB LEHETŐSÉG.

Nah ilyen emberek megszavazzák a fideszt, mert az a "legkisebb rossz".

2011. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Nah ilyen emberek megszavazzák a fideszt, mert az a "legkisebb rossz"."


Ez amúgy tényleg így van, a Fidesz a legkisebb rossz, de messze a tökéletestől. Most gondolj bele, ha az ismerősödnek az a néha valami sem lenne, akkor mit tenne? Sodródna az árral, ami kialakul körülötte? Vagy elmegy valódi rabszolgának, mert az jut éppen neki? Nem jó ez a helyzet, ez oké, de van jobb lehetősége, amiért képes és hajlandó is tenni? Más kérdés, hogy milyen ember az, aki mások gyengeségét kihasználja. Élelmes, vagy égetnivaló?

2011. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"ha az ismerősödnek az a néha valami sem lenne"


nem fogtad fel ugye? Kb 4 hónapja megy az egész, de NINCS SEMMI!

érted? Még munkát sem kapott az ismerősétől és pénzt sem, semmit. Ennél az is jobb ha valahol bedolgozol. Más dolog, hogy eltartják szülei, bár már azok is forronganak, hogy mikor megy el dolgozni, erre a srác azt mondja, hogy "most már sínen van" a dolog. nincs sínen, semmi nincs. és ennél rosszabb nem lehet, hogy SEMMI sincs. szerintem. Ez így nem lehetőség, vagy szerinted?

2011. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Lopni. Többet, mint az MSZP-SZDSZ.
2011. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!