Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vállalnak a romák annyi...

Miért vállalnak a romák annyi gyereket, amikor nem tudják őket eltartani?

Figyelt kérdés

Nem pont az lenne a logikus, hogyha az illetőnek nincs munkája, megfelelő keresete, akkor nem vállal be gyereket?

vagy talán az az oka, amit a 3. válaszoló írt? : http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


2011. ápr. 9. 17:08
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
90%

Meg meg segelyt is kapnak 'szegenyek' mert nincs munkahelyuk meg hazuk.

Az a baj hogy nincs penzuk szappanra, ezert ha egy gyerek bepiszkolodik nem mossak meg hanem csinalnak egy ujat.

2011. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom, már sokan találkoztatok ezzel különböző körüzenetek formájában. Szerintem tanulságos...


Ezért dolgozik a magyar!


Ezért dolgozik Magyarország munkaképes lakossága... A roma családnak van 6 gyereke. Beadták intézetbe őket. Majd jelentkezett a család rokonsága és egy pár nap múlva kihozták őket, mint nevelőszülők.(!!!!) Az állam megszabadul a gyerekektől és fizet. Nem is keveset. Gyerekenként 80.000 (!!!), azaz összesen 480.000 forintot havonta. Az apa és az anya nem válnak el, (hisz meg sincsenek esküdve) de külön lakcímre jelentkeznek be, így mindkettőjük megkapja a szociális segélyt az önkormányzattól, 39.100 forintot fejenként. Így további 78.200 forinthoz jutnak. Lakásfenntartási támogatásként további 9.800 forintot kap a család. Erre jön még a családi pótlék, 12.600 gyerekenként, további 75.600 forint. Természetesen ingyen tankönyvek és ingyenes iskolai étkeztetés is jár……. Ezen kívül minden hónapban átmeneti segélyért is sorban állnak, ami havi 30.000 Forint az önkormányzattól. (Ha nem kapnak, akkor „..itt hagyjuk a gyerekeket (a jegyzőnél),etesse maga!” ezzel zsarolva a hatóságot.) Így a család havonta cirka 673.600 Forint bevételhez jut!!! Munka nélkül, legálisan, államilag támogatva, és ADÓMENTESEN! Telik máris plazma TV-re, meg lízinges 5-ös BMW -re is a papának. Ha dolgozni menne és keresne 100.000 Forintot havonta, akkor a bevétel lecsökkenne 175.600 Forintra. És ők beszélnek arról, hogy "elnyomják" őket a büdös rasszista magyarok... és még tüntetni is volt pofájuk (2009. szept.20-án). "Ne bántsd a magyart, hisz az adójából élsz..." - azt hiszem ez most nagyon aktuális. Tessenek mondani: Van még egy ilyen marha ország, mint mi? Kizárt! Küld tovább mert ezt minden magyarnak tudnia kell hová is tűnik a leadózott forintja!!!

2011. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nekik egy kedvező életstílus!
2011. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
33%
Nem az ingyen könyvért csinálják a gyereket!Ezt félreértitek!Hiszen nekik mindegy,hogy az a könyv ingyen van vagy sem,akkor sem olvasnak bele.Majd pont őket érdeklik.Az ingyen könyv csak egy példa volt,hogy míg más kifizeti a teljes árú iskolai tankönyveket/tankönyvcsomagokat,addig ők ezeket ingyen kapják.14/L
2011. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
46%

Viszont, ha hiszitek, ha nem, a cigányok tényleg szeretik a gyerekeiket. Oké, spekulálnak a pénzre, meg a segélyre is, nem tagadható, de én dolgoztam cigányokkal, úgyhogy látom a jó és rossz oldalaikat is.

Igenis nagyon gyerek centrikusak, primitívek néha, meg ordítanak, hülyén nevelik őket, de szeretik a gyerekeiket.

Karba veszik őket, megsimogatják, viszik magukkal mindenhová. Sokszor több szeretetet láttam egy kisegítő sulit végzett cigány asszonyban, mint egy többdiplomás magyarban. Ezt őszintén mondom.


Igen ez igaz, én is így látom.Sokan nem szeretnek dolgozni, de tényleg szeretik a gyerekeiket, nagyon.Egy kis faluban tanítottam, ahol tapasztaltam.

2011. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
73%

Az mennyire szereti a gyereket amelyik kitori a kezet vagy labat hogy majd kesobb hatasosabban tudjon koldulni???

Na en ilyet nem lattam magyar csaladnal, de masnal sem csakis ciganyoknal, es ott nem is egyrol!!!

2011. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
43%

Jajj, ne már.Nem csak cigány koldusok vannak, sőt!!

Rengeteg "fehér" koldus van, és olyan is aki a gyerekét küldi koldulni.

2011. ápr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Keleti származás génjeiben benne van, hogy sok gyerek kell. Gondold meg, hogy Índiában Pakisztánban és egy sor keleti kultúra a sok gyerek születéseket tartja fontosnak. Indiai fallosz kultusz, ahová a nők imádkozni járnak, gyermek áldásért. De azért nem minden cigány család akar már 8-10 gyereket, ez a ritkább.
2011. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Mert ők olyanok mint a baktériumok, rajtunk élősködnek.

és sajnos a törvényeink ezt - egyelőre - lehetővé teszik.

2011. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!