Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vállalnak a romák annyi...

Miért vállalnak a romák annyi gyereket, amikor nem tudják őket eltartani?

Figyelt kérdés

Nem pont az lenne a logikus, hogyha az illetőnek nincs munkája, megfelelő keresete, akkor nem vállal be gyereket?

vagy talán az az oka, amit a 3. válaszoló írt? : http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


2011. ápr. 9. 17:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%

A cigányok az ingyen könyvek miatt csinálnak sok gyereket? Jó vicc.


A sok gyerek vállalásának náluk kulturális hagyománya van. A fenti válaszolók elfelejtik, hogy akkor is sok gyereket vállaltak, amikor még nem volt családi pótlék.

Én sok cigánnyal dolgoztam, és ők általában nagy családot akartak (sajnos).

(Remélem nem fognak utánuk szavazati jogot kapni)

2011. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
97%

Pénzért, segélyért, családi pótlékért.

Valamint nekik nem fordul meg a fejükben, hogy egy gyerek felelősség. Annyira természetesnek veszik, hogy szülnek, mintha te kifújnád az orrod. Pasim van, szexelek, szülök. Tök természetesen. Ők tényleg úgy gondolják, hogy ez a világ rendje.

Plusz le is nézik azt a nőt, akinek 22-23 éves korára nincs legalább két gyereke.

Náluk ez egy hagyomány.

2011. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 doboszoli ***** válasza:
75%

Ingyen könyvért pulyát csinálni?

Ez olyasmi, mint amikor a cigány bányászok sztrájkja, megzavarja a rendőrök diplomaosztó ünnepségét.DD)

2011. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
55%

Viszont, ha hiszitek, ha nem, a cigányok tényleg szeretik a gyerekeiket. Oké, spekulálnak a pénzre, meg a segélyre is, nem tagadható, de én dolgoztam cigányokkal, úgyhogy látom a jó és rossz oldalaikat is.

Igenis nagyon gyerek centrikusak, primitívek néha, meg ordítanak, hülyén nevelik őket, de szeretik a gyerekeiket.

Karba veszik őket, megsimogatják, viszik magukkal mindenhová. Sokszor több szeretetet láttam egy kisegítő sulit végzett cigány asszonyban, mint egy többdiplomás magyarban. Ezt őszintén mondom.

2011. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Karon viszik mindenhová, főleg a hivatalba, ha nem kap segélyt ott hagyja a jegyző asztalán a gyereket. Én is dolgoztam velük, tapasztaltam.
2011. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%

Tudom, hogy milyenek, hidd el, követelőzőek, sajnáltatják magukat persze. Csak azt próbáltam leírni, hogy ők sem állatok, van jó oldaluk is.

De tudom milyen, mikor a "csáládit" várják, tökmagozva, úgyhogy nekem sem kell bemutatni a romákat.

2011. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
96%
Nincsen igényük arra,hogy a gyerekeiknek minőségi életet biztosítsanak majd.Nem kell taníttatni,nem kell külön szakkörökre járatni,albérletet fizetni neki az egyetem mellett,elindítani az életben.Ez mind pénz és pénz,és persze igényesség.Elég ha tele a gyomra a gyereknek,van hova hajtania a fejét,melegszik,van ruhája,vagyis az ösztönei ki vannak elégítve,amit bőven fedez a segély és a cs. pótlék(vagy nem).
2011. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%
Hogy miért? mert megtehetik,és isten ember nem állitja meg ezt az esztelen szaporodásukat.Csak egyet sosem tudtam megérteni,akármelyik kormány volt vezetésben a cigány gyerekek csak vitték az állam kasszából a pénzt(állami gondozottak,fiatal korú bűnözők,fiatal korú lányanyák méltányossági gyese,családon belül 5-6 gyerek segélyezése)tehát nem hasznos polgárai az országnak,késöbb sem.És mégsem tettek soha semmit,hogy ezt valahogy törvényileg szabályozzák.Mert ha még kifizető lenne hosszú távon azzal,hogy az a kölyök azért csak lesz valaki,csak tanúl valami szakmát,csak fog járulékokat fizetni, na meg adót, "majd egyszer" de nem,mert ezek a büdös életben nem fognak dolgozni még ha lenne lehetőség akkor sem.
2011. ápr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%
A gyerek ezeknél csak üzletet és pénzt jelent! Szakadjank meg indiában!!! india kisbetű mert annyit ér mint ezek a fekete patkányok.
2011. ápr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert darabszám után utalják az eliható, eljátékgépezhető segílyt. Ezeknek a gyerek lelke nem számít, csak a napi fröccsadag, félállati szinten vegetálnak.
2011. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!