Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért szitokszó...

Magyarországon miért szitokszó egy vallás neve?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 09:50
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Egyébként nem gondolom magam értelmiséginek.
2011. ápr. 10. 23:18
 22/37 anonim ***** válasza:
Mit tudsz te a történelemről? Hány előadáson voltál? Hány szemináriumon? Csak ugatod a törit, de semmit sem értesz hozzá ;)
2011. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok történész, voltam egy történelmi előadáson az ókorról szólt, de inkább a kultúráról és nem néztünk olyasmiket, hogy ki utálta a zsidókat és ki volt velük semleges. Ja és azért az is hozzátartozik, hogy egyetlen kortársam sem járhat még egyetemre ;)

Kedves, hogy szerinted rasszistának gondok mindenkit az elmúlt kétezer évből, én ilyet nem írtam. Nem tudom, hogy te olyan hiperművelt létedre, hamar felkaptad a vizet, mint valami indokokból kifogyott szélsőségesen primitív pártkatona. A zsidók kiutálása keresztény gyökerekre vezethet vissza szerintem. Tudod megölték Jézust isten fiát a megváltót... Aztán eltiltották őket a földműveléstől, ezért polgári életet folytattak ahol persze jobban ment a soruk, mint a jobbágynak aki még a 20. század első felében feudális környezetben élt. Na és persze az irigység, ha neki jobban megy neki miért megy jobban? Nem érdekel! Büdös zsidó azért! És majd pont Napóleon mondja meg a korzikai... Aki életében se az olasz sem a francia nyelvet nem tudta megtanulni, de azért bízzunk rá felelős megállapításokat.

2011. ápr. 10. 23:30
 24/37 A kérdező kommentje:

És milyen szemináriumi előadásra gondolsz? "Miért gyűlöljük a zsidókat?" - Azé mer napóleon is asszonta!

ez kész...

2011. ápr. 10. 23:34
 25/37 A kérdező kommentje:
Megpróbáltalak kioktatni mi lesz?!
2011. ápr. 12. 21:52
 26/37 anonim ***** válasza:
Te álomvilágban élsz. Egyszer talán a még a saját bőrödön fogod tapasztalni a zsidók vendégszeretetét.
2011. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Szerintem te élsz álomvilágban.
2011. ápr. 13. 00:22
 28/37 anonim ***** válasza:
A világ nagyhatalmai közt vannak keresztény többségű országok, de más vallásúak is léteznek, akik gyűlölik a keresztényeket. Vannak a muszlimok, akinek országaiban-valóságban üldözik a keresztényeket. A magyar keresztények meg gyűlölnek mindenkit, akik nem keresztények.
2011. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nem teljes a gyűlölet lista: kimaradt belőle a Szentföld.


Ott kit gyűlölnek? Mindenki mindenkit?

2011. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Amúgy Sz*rkasztikus! Izraelben kellene megmutatni, mijen szeretetre méltó nép is vagytok.
2011. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!