Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért szitokszó...

Magyarországon miért szitokszó egy vallás neve?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 09:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Azért Ákos mert kiharcolták maguknak ezt a "rangot".

De hogy jó napod legyen: azért mert az egész világ rasszista, antiszemita, náci.

2011. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
És mivel? Már csak ez a kérdésem maradt.
2011. ápr. 9. 19:17
 13/37 anonim ***** válasza:
Hosszú.
2011. ápr. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Hát van időm... Na had gyűlöljek már én is!
2011. ápr. 10. 10:29
 15/37 anonim ***** válasza:
Ha olyan sok az időd, olvasd a szakirodalmat, és gondolkozz.
2011. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Hülye libsi vagyok, úgyhogy muszáj lesz leírnod :)
2011. ápr. 10. 21:12
 17/37 anonim ***** válasza:
Te nem az vagy, hanem egy önmagát értelmiséginek gondoló, másokat lekezelő stílusban beszélő idióta. Ennyi vagy. Elolvastad hogy Goethe és Napóleon mit gondolt a zsidókról? Na erre nem válaszoltál. Először erre keress választ. Utána kérdezhetsz, kicsi gyógyer :D
2011. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Abban a korban a heliocentrikus rendszer ostobaságnak számított. Nem-e tévedhettek másban is? Abban a korban a fajelmélet is virágzott, de bebizonyosodott, hogy ostobaság.
2011. ápr. 10. 23:16
 19/37 anonim ***** válasza:

Meg amúgy az is szánalmas hogy csatornafigurának akarsz beállítani mindenkit, aki más véleményen van mint te. De en erőlködj, csak mellékesen mondom, hogy tavaly diplomáztam, pont töri volt az egyik szakom. Szóval külön örülök neki, amikor ki akarsz oktatni, erőlködhetsz, de nem fog menni! :D


És továbbra is várom válaszod azzal kapcsolatban, hogy 2000 év híres és nagy alakjai vajh' miért is mondták azt a zsidókról, amit? Tudsz válaszolni? Nem fogsz tudni, de azért próbálj idekaparni valamit, talán ennyire még neked is futja ;)

2011. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

*hahahaha, hát igen, ez amúgy értelmesen néz ki, egy fokkal jobb, én azt vártam hogy azt írod, hogy ők is jobbikos neonácik voltak! Értelmesen néz ki, de nem értelmes a válaszod, ugyanis szerinted 2000 évig mindenki rasszista volt, hát ez is egy nézőpont! A fény a te születésedkor született meg, azóta vagyunk boldogok! Köszönjük, hogy vagy nekünk, bubuka!


Szánalmas vagy :D

2011. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!