Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fárasztó még a folyamatos...

Nem fárasztó még a folyamatos feltétlen hit és bizalomvetés azokba, akik ezerszer arconcsaptak minket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a magyar nép, a társadalom úgy viselkedik, olyan naivan, mint egy tizenéves, fiatal, éretlen fruska, aki az életében még soha nem gondolkodott logikusan és nem használta a józan paraszti eszét?


Csak megyünk azok után, akik ígérgetnek, a sokadik átverés után még mindig eljárkálunk szavazgatni és lebegünk a rózsaszín felhőcskéinken, hogy "mostmár biztosan jobb lesz, mert elmentem X-elni!".

Aztán jön a meglepődés: "Nahááát! Ezek is átvertek minket! Ki látta ezt előre? Ez hihetetlen, hogy milyen aljas, gonosz emberek vannak..."


Észrevettétek? Aljas és gonosz emberek márpedig tényleg vannak! Én csak azt nem értem, hogy minek mindig hinni nekik? Beül valami Tv-adásra egy ilyen "öltönyös szakmenedzser miniszteri államtitkár-helyettes" és elmondja a langyos, ostoba baromságait és mindenki megkönnyebbül rajtuk, hogy ezek milyen jók is így, mert "hát ez milyen egyértelmű, modoros és higgadt volt!"


Jó, az volt. De nem igaz, hogy egyesek nem értik meg, hogy pont az ilyen emberek a legveszélyesebbek mind között... -.-'


2011. ápr. 8. 14:16
1 2 3
 21/22 Dick Esmen ***** válasza:
Amúgy honnan tudjuk hogy egy politikus becsületes?Lehet hogy csak addig jó amíg meg nem érzi a hatalom erejét.
2011. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Unalmas ez a siránkozás. Tegyél valamit, ne csak siránkozz!
2011. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!