Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fognak csinálni a magyarok...

Mit fognak csinálni a magyarok, ha kétszer annyi cigány lesz, mint magyar?

Figyelt kérdés

Ebbe a kérdésbe úgy jó alaposan gondoljatok bele!

Én már most félek, komolyan mondom.


2009. febr. 28. 00:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor már nem lesz kitől segélyt követelni,meg nem lesz kit rasszistázni,majd kirabolnak és megölnek bennünket.
2009. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon fóbiás a kérdés. A magyar termékenységi ráta kb. 1,5 körül van most, a cigány 2,2 körül, de csökken. A különbség nagyon kicsi és eltűnőben van. A cigányok aránya, ha ezek a tendenciák fennmaradnak, nem fog 15-20% fölé menni még 50-100 éves távlatban sem. 50 éven túl pedig nem érdemes gondolkodni, mert semmit sem tudunk olyan távoli jövőről. Valószínűleg egész más problémáink lesznek 50 év múlva, mint most.
2009. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Menedékjogot kérünk az uniótól. :S
2009. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
81%
Most kezdjünk el menekülni ebből az országból. Talán nyugatra nem jönnek utánnunk. Sőt biztos. Mert csak mi vagyunk ilyen piti ország h elviseljük őket.
2009. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyertek Szekelyfoldre , itt ugyis otthon vagytok ti is , es legalabb rajtunk is segitetek , mert igy tobb magyar/szekely lesz , itt nincs gyurcsany, itt a ciganyok nem gyilkolasznak naponta, meghuzzak magukat.
2009. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma olvastam , hogy a Kolompar Orban az orszagos cigany onkormanyzat elnoke betiltana a ciganybunozes szot , szerintem ez a pofatlansag netovabbja , egy cigany megmondja a magyaroknak , hogy milyen szavakat hasznalhassanak a sajat orszagukba??? hogy ne merjenek arrol beszelni , hogy a romak megkeseritik az eletuket??? ne merjek gyulolni a gyilkosokat az eroszakolokat??? En Szekelyfoldrol vagyok annyira sajnallak titeket , de sajnos azt kell mondjam , hogy megerdemlitek a sorsotokat :( Nem tudjatok megvedeni magatokat? ennyire puhany lett az a nap akitol europa rettegett ??? Ti az helyett , hogy osszetartanatok csak baszogassatok egymast , kicsit lehetnetek batrabbak es osszetartobbak... mert lehet , hogy a sirhant holnap teged takar!
2009. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak az nem látja ezt, aki becsukja a szemét.

Őrület, ami itt megy...

Dehát egy fecske nem csinál nyarat...

2009. márc. 6. 21:07
 18/19 anonim válasza:
100%

Ha kétszer annyi cigány lesz mint magyar akkor Magyarország elbukik,a világban sehol nem látható szegénység lesz,a maradék magyar állampolgárt megverik megölik élősködnek rajta kiközösítik addig fog menni míg egy magyar sem marad.

A megoldás a cigányokkal való kemény bánásmód lelőni őket vagy kitaszítani annak érdekében hogy fenn maradjon a magyar nép,mert ha nem cselekszünk egyszerűen Magyarország eltűnik.Csak hogy a zsidók a parlamentben ezt nem engedik mert olyan világot élünk ahol a törvény jobban védi a cigányt mint a magyart,egyszerűen fel vannak jogosítva arra hogy bármit megtehessenek.

Halottam egy elméletet(bár szerintem itt sokan hülyének fognak nézni)én sem tudom hogy igaz e vagy nem,de az elmélet a következő:A zsidók Magyarországra pályáznak már be is jutottak a parlamenteb és a cigányok(akik ezt nem tudják de a csicskásaik)akiket védenek és ilyen őket védő törvényeket hoznak hogy sok segélyt adnak nekik védik őket ha bűnt követnek el,ha ölnek,lopnak,csalnak,hazudnak hogy a magyarokat kiirtsák innen hogy ne a zsidóknak kelljen ezt megtenni és ha már kevés magyar lesz elfoglalják az országot.Ez a véleményem lehet fasisztának nevezni vagy rasszistának nem vagyok az,de gondolja mindenki azt amit akar nem érdekel.

2009. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Irtad egyik régebbi kommentedben, idézem:

"És szerintem Magyarország a magyaroké, nem a cigányoké, de ők ezt máshogy látják."

Nem kérlek alássan Magyarország a Magyar állampolgároké :D

Nehogy azthitted hogy SZDSZ-es vagyok, természetesen csak vicceltem :)

(talán tudod, hogy emiatt perelték be a Jobbikot)

Amugy szavazzatok a szélsőjobbra, talán kipenderitik a cigokat, vagy kiirtják vagy tökömtudja.

Szebb jövőt! :)

2009. júl. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!