Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a vége az lesz a...

Szerintetek a vége az lesz a dolognak hogy 40% áfa lesz mindenre?

Figyelt kérdés

Emelik az édes sós kaják árát és a koffeines italok árát.

Nem kell egyetemi felfogás hogy az ember következtetni tudjon hogy a vége az lesz hogy 40% áfa mindenre csak köntörfalaznak hogy azok károsak. Mért atomerőmű nem káros?? Ebből kéne kiindulni amúgy meg semmi közük hozzá hogy mit eszek iszony... Atomerőmű sugárzását pl nem kértem még is adják szívesen mert nem arra költenek hanem a csicska milliárdos gyökerek körbenyaralják félbolygót a pénzünkből vesznek rakás páncélozott audit repülőt jahtot meg megépítik a 20. villájukat is fejenként... mi meg had szívjuk a sugárzást de fizessünk is a semmiért ilyen adó terhek mellett elvárhatnám nyugodj szívvel hogy rendesen üzemeltessék azt a fost.


2011. márc. 18. 10:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
szerintem le kellene váltani a kormányt ennyi nem azt csinálja amit ígért= takarodjon vagy felgyújtom a villáját
2011. márc. 18. 12:41
 12/20 A kérdező kommentje:

aki 100000 alatt keres nem jogos a jövedelem adó aki kap 2000000-t {amit eleve nem is szabadna mer senki nem érdemel millios fizetést még a bankár férgek se hogy dögölnének meg}

azoknak kéne 50% os adó nekem meg semennyi a jó anyukat szexelnék meg utánna meg egy cápát ha hagyja na az kéne :D:D

2011. márc. 18. 12:45
 13/20 anonim ***** válasza:
Hmm... azt hiszem, én a vitát itt hagytam abba...
2011. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
ha csak az mszp és a fidesz lenne a szavazó papiron én az mszp-re szavaznék
2011. márc. 18. 13:01
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Én meg egy nagy férfi nemi szervet rajzolnék a papírra.
2011. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
mszp jobb a fidesznél sokkal de sokkal
2011. márc. 18. 13:56
 17/20 anonim ***** válasza:

" sokan várták ezt a k.csögöt mint a messiást aztán nesze jól besz.ptuk mind jobban mint eddig akármelyikkel pfffff undorító gusztustalan férgek az embernek még az életkedve is elmegy ha rájuk gondol... :@"


Megmondtam még a választások előtt, hogy a Fidesz az ország történelmének legkártékonyabb pártja. Akkor miről beszélünk még?

2011. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14.23: Te megmondtad (meg én is), de lássuk be, hogy a legtöbb embernek több időre van szüksége, hogy ezt felismerje. Ezért nem árt többször elmondani.
2011. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 doboszoli ***** válasza:

Már rég felismerték.

Csak szarul esne bevallani...

2011. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz ez a vége.
2011. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!