Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győzött a szebb jövőért...

Győzött a szebb jövőért polgárőrség?

Figyelt kérdés

különböző bal liberális nyomásra ki akarták tiltani

de a lakosság össze fogott aláírásukkal megmentették a polgárőrséget


a Polgármester már nem tudott magyarázkodni

kijelentette hogy semmi nem történt hogy a lopásokat ellen


az lmp s valakit meg kifütyülték


http://www.youtube.com/watch?v=M5DCBm0rx2A&feature=player_em..


hát ennyi valahol már győzött az emberek igaza


2011. márc. 17. 16:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
tényleg kiforgattad a szavait, és én is szívesen megnézném, ahogy ott prédikálnak, hogy szegény cigányok, aztán fél perc múlva szépen össze lennének verve. de persze azért is a jobbik lenne a hibás, mint minden másban, véletlenül sem azok, akik erre nevelik őket (köztük liberálisok).
2011. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
9%

látom az olvasás és a szövegértés neked is meghaladja a szellemi képességeidet - de legalább nem vagy vele egyedül.


Nem szegény cigányoztunk, hanem elsősorban pont hogy a vidéki, cigányok lakta területen élő magyarokat féltjük a helyzet további elfajulásától.


de látom ez már annyira összetett, hogy az itteniek közül többeknek meghaladja a képességeit ennek felfogása és megértése.

2011. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Ha előttem fekszik egy haldokló ember, s kezemben van a gyógymód, amivel meggyógyíthatom, akkor segítek neki, még akkor is, ha tudom, hogy ez a szérum később esetleg bajt okozhat. Talán nem fog bajt okozni, ebben reménykedem, de ha nem adom be neki a szérumot, akkor itt fog meghalni előttem.


Te pedig ezt értsd meg.

2011. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

ez nagyon jól hangzik, de mind a ketten tudjuk (különbség max csak annyi, hogy én ezt be is vallom), hogy itt nem csak erről van szó, hogy segítsünk az ottaniakon, hanem az eddig felgyülemlett frusztráció levezetéséről is.


Mert addig rendben van, hogy lemennek, és polgárőrséget csinálnak, járőröznek a faluban, hogy védjék a magyarokat. Ez dicséretes és szép dolog.

Csak az a kérdés, hogy arra mi szükség volt például, hogy befenyítésként a cigánysoron is átvonulni? Rend ettől függetlenül is lett volna, tehát ennek nem az volt a célja. Ez egyszerűen arról szólt, hogy az embereknek jól esett jól megszívatni a cigányokat, hogy hadd tojják össze magukat félelmükben most ők - ezt adott helyzetben meg is értem, hogy elégtételt okoz, teljesen emberi reakció, hasonló helyzetben tuti, hogy bennem is meglett volna ez az érzés.

Csak most ezt az elégtételt félrerakva, magát a helyzetet nézve nem tartom sem célravezetőnek, sem szerencsésnek.


Tehát azt, hogy magunknál járőrözünk, azt lehet orvosságnak tekinteni, mert az tényleg a betegség tüneteire hat. Az a része viszont, hogy átmegyünk a cigányokhoz jól beijeszteni és megfélemlíteni őket, azt már nem. Mert annak a betegséget nézve nincsen pozitív hatása, csak potenciálisan negatív. Azt már csak a maga örömére csinálja az ember, nem azért, hogy attól jobb legyen, és ebben a részében van egy kis képmutatás is, amikor erre is rámondjuk, hogy de mi csak segíteni jöttünk.

2011. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

"Ti most elélveztetek ettől vagy mi? Többet beszéltek a "liberálisok" álláspontjáról és fikázzátok őket, mint amiről a kérdés szólt...

"de a lakosság össze fogott aláírásukkal megmentették a polgárőrséget"

Na akkor a polgárőrséget is meg kell védeni :D"



igen meg kellet védeni a bal liberális csőcseléktől :)

meg is tették

és igen ők fognak rendet tenni

mert senki más nem tud

2011. márc. 17. 22:49
 36/39 A kérdező kommentje:

"dubiis libertas válasza:


Mellékes, hogy mit akartak a helyiek"


pont az a lényeg

milyen mellékes?!

2011. márc. 17. 22:49
 37/39 A kérdező kommentje:

"A te logikáddal élve tulajdonképpen nem is kellene írott jog, ha jól sejtem.

A "rend" az egy nagyon tág fogalom, mindenkinél mást jelent. A törvény betűje az, ami állandó.

"


ne látod a cigányok PONT azt nem tartják be

2011. márc. 17. 22:52
 38/39 A kérdező kommentje:

"Sverdans válasza:


Ti most elélveztetek ettől vagy mi? "


nah ezt veszem én győzelemnek :DD

ezt vártam... :)

2011. márc. 17. 22:53
 39/39 anonim ***** válasza:

Kár, hogy tényleg nem vagytok képesek megérteni, amit a 66%-os leír -.-

Csak hőzöngeni tudtok és elélvezni. Örömködj nyugodtan, igazán lesz@rlak, mert te is csak itt jártatod a pofád, hogy micsoda terror van, de te ugyanúgy nem teszel ellene semmit.

Én nem fogok Tel-Avivba költözni, de lehet, hogy neked kéne, lumpenproli!

2011. márc. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!