Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lázadtak fel a cigányok...

Miért lázadtak fel a cigányok a polgárőrség ellen?

Figyelt kérdés
Múltkor kaptam el egy részletet, miszerint a cigányok háborognak a polgárőrség miatt, és ha jól vettem ki, még őket védték. Ez most komoly? Ezt már nem értem. Miért? Nem vagyok az a nagy lázongó típus, nem is nagyon követem az eseményeket, de ez már vicc komolyan. Nem lehetne ez ellen tenni valamit, ha összefognának az emberek? Ez picit feldühített, amikor néztem.
2011. ápr. 14. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Engem is elkeserít és egyenesen dühít ami itt folyik Magyarországon, méghozzá azért, hogy ezek a galád gyilkosok, tolvajok vannak felháborodva és még a kormány, mszp, lmp és a média is védi őket.. Tisztán látszik minden. Aki nem látja át a dolgokat az nagyon buta. A média miért nem kérdezi meg a becsületes magyar embereket, öregeket hogy mit gondolnak erről a helyzetről? Azért nem, mert nekik van igazuk. A cigányok félnek? Hol félnének már ők a magyartól, hiszen nekünk kell félnünk már saját házainkban! A kormány meg elbújhatna és lemondhatna. 2 hét alatt közbiztonság lesz mindenhol? Hol? Hol lenne? Mikor 2 rendőrrel beszélgettem, mikor kihívtam őket a cigányokra, mert azok rendbontást tettek, és még a rend őrei meg is mondták nekem, hogy nem tudnak tenni semmit, mert ahhoz fel kellene menni a parlamentbe és meg kell változtatni a helyzetet! Ja, már elmúlt rég az a két hét. Vidéki emberként jól tudom mi folyik itt, csak a Rózsadombról nehéz el látni ide. Erről ennyit. Jó lenne, ha a hatalom nem a kisebbséget védené (több joguk van), hanem akik még többségben vannak, mi magyarokat. Nem a polgárőröket kellene vegzálni, hanem a bűnözőket. A kérdésedre még válaszolva annyit mondanék, hogy sajnos az emberek nem tudnak összefogni, mert birkák. Lásd pl. a 2,5 millió fideszre szavazót, akik most már bánják, hogy rátették a voksukat, mert már nem csak a cigányok vágják le a lábainkat amin megtudunk állni, hanem az a sok adó és a szegénység, ami ránk nehezedik.


U.i: Pártok nélküli Parlamentet a nemzet akarata alapján!

2011. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Az előttem szóló mindent elmondott...
2011. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Há' mit nem mondjak, engem is feldühített. Ennek ellenére gondolom nem csak én láttam előre, hogy mindez még a szegény nehéz sorsú mozdonyszőkéknek áll majd feljebb.
2011. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
retkes cigányok. ők nem romák, hanem cigányok. és hogy miért? a roma az ő nyelvükön jelenti a saját népcsoportjukat. olyan mintha mi az angolokat ugy hivnánk kb hogy english emberek, vagy a németeket deutschoknak. szal ezek retkes cigányok
2011. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

"retkes cigányok. ők nem romák, hanem cigányok. és hogy miért? a roma az ő nyelvükön jelenti a saját népcsoportjukat. olyan mintha mi az angolokat ugy hivnánk kb hogy english emberek, vagy a németeket deutschoknak. szal ezek retkes cigányok"


Akkor mostantól te se nevezd magad magyarnak, mert az "beszélő embert" jelent, hívd magad inkább ungarnak vagy onogurnak!

2011. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 doboszoli ***** válasza:

Ma Pintér mester is kiállt a járőrözők ellen.

Bár megoldást nem mondott, de megtiltotta a járőrözést.

Ezek szerint nem telt még le a "két hét"?

2011. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a polgárőrég működik ott nehezebb lopni, ezért lázadnak ellene!
2011. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 baranyi kálmanné ***** válasza:
Miért nem küldik őket a parlamentbe előbb ott tegyenek rendet !!!!!!!!! Nincsenek lopós kormánytagok? Ellőbb ott tegyenek rendet,ne lopjanak annyit a képviselők ,nem lopnak meg nem sikkasztanak annyi milliárdot ,ha nem munkahelyeket hoznának létre nem kéne segélyt fizetni a cigányoknak !!!!!!!!!!
2011. ápr. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 baranyi kálmanné ***** válasza:
2011. ápr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudod az a gond hogy sok cigány akkor sem megy dolgozni ha munkát ajánlanak neki. A közelünkben kb 5 éve müködöt egy csirke telep, a vállalkozo egyszer kijöt a falunkba ahol laktunk 5 embert kellet volna neki akkor még csak kb 150 munkaképes cigány lakot ott segélyen! Ebből egy ment dolgozni! A tőbbit máshonan szette őssze!
2011. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!