Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győzött a szebb jövőért...

Győzött a szebb jövőért polgárőrség?

Figyelt kérdés

különböző bal liberális nyomásra ki akarták tiltani

de a lakosság össze fogott aláírásukkal megmentették a polgárőrséget


a Polgármester már nem tudott magyarázkodni

kijelentette hogy semmi nem történt hogy a lopásokat ellen


az lmp s valakit meg kifütyülték


http://www.youtube.com/watch?v=M5DCBm0rx2A&feature=player_em..


hát ennyi valahol már győzött az emberek igaza


2011. márc. 17. 16:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
94%

"mert a sarokbaszorított, magát közvetlen veszélyben érző ember sokkal agresszívabbá és veszélyesebbé válik"

amit itt elmondtál azt legfőképp a magyarokra lehet elmondani, épp ezért örülnek a polgárőrségnek. vagy hogy te a cigányokról beszéltél? hát igen szegény romákat a csúnya magyar csak bántani tudja, pedik ők teremtik meg a magyarnak a mindennapi betevőt



"Én nagyon úgy érzem, hogy a legtöbben nem is elsősorban azon örömködnek, hogy most rend van, hanem azon, hogy a cigányokat jól befenyítették, és most jól be vannak sz@rva."

a magyarok számtalan éven keresztül be voltak "szarva" ezektől a retkektől, és most azon sírunk, hogy félnek, mert esetleg nem tudnak olyan könnyen rabolni, mint régen?


mondom: ki lehet költözni borsodba!

2011. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
3%

részletesebben is kifejtve: csak megfélemlítéssel nem fogsz tudni akár középtávon se eredményt elérni, mert egyrészt nem fogsz tudni minden sarokra bunkós embert rakni, másrészről a feszültséget nem lehet a végtelenségig fokozni, az előbb-utóbb ki fog törni, és annál csúnyább lesz.


Tehát addig rendben is lett volna, ha a polgárőrség a magyar részeken járőrözik, hogy ne lehessen semmit csinálni. Ekkor is rend lett volna, és ezt még teljesen támogattam volna is. A problémám azzal van, amikor erődemonstráció jelleggel végigvonulnak a cigánysoron, közben meg cigányoznak, hogy jól besz@rjon minden cigány, hogy féljenek, féltsék a családjukat, az otthonukat. Ez viszont már csak arról szól, hogy most húú, de megmutatjuk a kis barnáknak, és amellett, hogy tök felesleges, csak irdatlan feszültséget kelt, ami félő, hogy valamikor, valahol ki fog törni, és akkor az sokkal csúnyább lesz, mint akár a mostani helyzet.

2011. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
41%

17:53

látom nem érted, amit leírtam, olvasgasd addig, amíg sikerül felfogni. Nem a rendteremtéssel van a bajom, hanem az öncélú félelemkeltéssel, mert félek, hogy ára lesz - és nem a cigányok miatt félek elsősorban, hanem azok miatt a magyarok miatt, akiken ez csattani fog.

Megértem ezt az érzést, hogy de király, hogy most ők vannak besz@rvam én is valszeg így éreznék, ha én lennék ilyen szituban, de ettől még nem változik a helyzet, hogy ez a dolog nagyrészt öncélú, nem a rendteremtésről szól. Mint írtam, ahhoz nem kellett volna pl. végigvonulni a cigánysoron.

Abba próbálj meg belegondolni, hogy ha te most veszélyeztetetnek érzed magad és a családod, és ezért a megfélemlítést és a terrort tartod a megfelelő válasznak, akkor az a cigány, akinek a háza előtt végigmasíroz néhány száz kigyúrt nagydarab egyenruhás, jó kiadós cigányozással, esetleg fegyverekkel és harcikutyákkal, mint a betyárok, akkor az mennyire fogja magát és a családját veszélyben érezni, és ennek alapján milyen jellegű választ fog várhatóan adni? Pont úgy, ahogy te is az erőszakot tartod jó válasznak, ő erre az igen kemény fenyegetettségre még sokkal inkább azt fogja. És hova fog mindez vezetni? És ki fogja mindezt megszívni, ha ez elszabadul?

Nem csak a cigányok.


Valóban, én nekem megvan az a luxusom, hogy nem vagyok közvetlenül érintett, így kívülről, érzelemmentesebben tudom nézni a szituációt, és emiatt nem csak a pillanatnyi elégedettséget látom, hogy jól megszívják, hanem a lehetséges veszélyeket.

2011. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
2%

Igen, győzött. A hülyeség olimpián biztosan.

Vona most egy évig ezzel fog hencegni, hogy ők voltak Gyöngyöspatán a seriff?

2011. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
2%

"mondom: ki lehet költözni borsodba!"

El lehet költözni cigánymentes városba! :D

a 66%-os válaszoló jól látja a dolgot.

2011. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ja, értem... szóval a saját hazámban nekem kéne pakolni...
2011. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
látom az olvasás és szövegértelmezés neked sem erősséged...
2011. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

na látod, ez a különbség közöttünk. Mert én meg nem szívesen nézném végig, hogy a helyzetet odáig feszítik, hogy válaszul a cigányok elkezdik mondjuk a helybeli magyarokat befenyíteni, és eldurvul a dolog.

Mert lehet, hogy te marhára élveznéd, ha az itteni liberálisok szívnának, de nem ők fognak, ha ez bekövetkezik, hanem az ottani helyieket, és azon még te sem nevetnél.

Az itteni "liberálisokat" (hiszen ha jól értem, mindenki aki nem örömködik, hogy de jól be lettek szívatva a cigányok, az kapásból liberális) pont ez érdekelné, hogy ne történjen ilyen, a helybeli, vidéki magyarok ne szívjanak még jobban.

Téged meg csak az, hogy jaj de jó, most szívnak a cigányok is, és mindenki, aki nem osztozik ebben a f@sz@ kis örömben, az hülye liberális - szerinted.

2011. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
F*szán kiforgattad a szavaim de mindegy.
2011. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
nem, te nem voltál képes felfogni azt, amit eddig írtunk.
2011. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!