Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan fogják visszaküldeni...

Hányan fogják visszaküldeni az alkotmányozási kérdőívet a 8 millióból?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 15:54
1 2
 1/11 Külföldi ***** válasza:
4 548 451-en
2011. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit fizet tippmixen a 2 millió alatt?
2011. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kb 6.5 millióan.
2011. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 jamesbond ***** válasza:
100%
Max. 1 millióan szerintem, de kormány jóval több mint 4 milliót fog kommunikálni, hogy megpróbálják legitimizálni a saját alkotmányukat.
2011. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8 millióból? nekik aki 18 alatti az nem is ember szóval nincs az csak 5-6 millió akinek küldenek egyáltalán
2011. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
8 millió körüli választópolgár van (egyelőre), aztán később majd jönnek még a gyerekek, a háton túliak, meg ki tudja még ki... Én azt hiszem, nagyon kevesen fogják visszaküldeni, mert átlátják az emberek, hogy ez egy baromság, egy átverés. De akárhányan is küldik vissza, biztos nagy siker lesz. Legalábbis Szíjjártó Péter értelmezésében.
2011. febr. 22. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges visszaküldeni már benne van a számítógépben hogy 86% egyetért a fidesz agyalmányával.
2011. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 jamesbond ***** válasza:
100%

19:14

Nálad a pont!

2011. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 500 E és 1 M között. Nyilván nem fogják az összeset megnézni,nem is tudnák ennyi idő alatt, de ez végül is nem is fontos, bőven elég ha összekeverik,és teljesen véletlenszerűen kivesznek ezer darabot, és azt megnézik,így már nagyjából valószínű, hogy közelítőleg azt kapják eredménynek, mintha megnéznék az összeset.Persze kérdés, hogy így tényleg megnézik-e, és figyelembe veszik-e. De szerintem ha másban nem, a gyerekek utáni extra szavazati jogban figyelembe fogják venni, azzal kapcsolatban ugyanis szerintem olyan egyértelmű lesz az eredmény, hogy be fogják ők is látni, hogy belebuknának, ha mégis megcsinálnák.Én főleg emiatt küldöm vissza, ez ugyanis olyan fokú állatság, ami ellen muszáj tiltakozni. Mondjuk tartok tőle, hogy főleg fideszesek fogják visszaküldeni, azok meg jobban egyet fognak érteni, de ez tényleg olyan szinten elmebeteg ötlet, hogy szerintem ezzel a Fidesz szavazók többsége sem ért egyet.
2011. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Navracsics is azt mondta, hogy nem győzték meg róla... Szerintem ezt csak egy gumicsont trükknek vetették be, hogy eltereljék a figyelmet az egyéb disznóságokról. Ezt a szamárságot mindenki megérti, mindenki ezt vitatja, és a végén még hálásak is leszünk, hogy nagyvonalúan feladták a többes szavazati jogot. Közben meg 50 évre bebetonozzák magukat az alkotmánnyal meg az új választási törvénnyel.
2011. febr. 24. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!