Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg 800 ezren már visszakü...

Tényleg 800 ezren már visszaküldték az alkotmányozási kérdőívet?

Figyelt kérdés

Végül is bármit mondhatnak, de ha ez igaz, akkor megint csalódtam a honfitársaimban. Hogy vehették komolyan ennyien ezeket a dedós kérdéseket? Vagy piros pontot kap, aki visszaküldi?


[link]


2011. márc. 11. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Mi két kérdőívet küldtünk visszaáthúzva keresztben, és ráírtuk, ez csak tákolmány.
2011. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
peőőőrszeeee!
2011. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Kb. 8 millióan kapták meg,akik visszaküldték,azok biztosan mind Fideszesek. A 800 ezer nem valami sok.
2011. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
59%
Nyugi, akárhányan is küldték vissza, a kutya sem fogja figyelembe venni a véleményüket! Szerintem az Alkotmány már valószínű, hogy kész, a sok kérdőív csak porhintés meg pénzpocsékolás. Én nem is küldtem vissza éppen ezért.
2011. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs is mit figyelembe venni. Nem mindegy, hogy ezekre a jelentéktelen szamárságokra mit válaszol valaki? Azt miért nem kérdezték meg például, hogy mi legyen az Alkotmánybíróság hatásköre?
2011. márc. 11. 22:31
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát azoknak a kérdéseknek nem sok tartalmi eleme volt. A sok idióta meg azt hiszi, hogy valóban dönt valamiről is.
2011. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

22:31


"Azt miért nem kérdezték meg például, hogy mi legyen az Alkotmánybíróság hatásköre?"


Na mi legyen?

2011. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy megkérdezted. Hát ne korlátozzák az AB eljárását az adó-, járulék stb. ügyekben. Azt viszont én el tudom fogadni, hogy csak az fordulhasson oda, aki érintett is az ügyben, mert így akinek tényleg fontos, előbb kaphat választ.
2011. márc. 11. 22:48
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Azért az jelent valamit hogy csak ennyien küldték vissza. Az emberek egyszer talán elkezdenek gondolkozni, ez pozitív
2011. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Aztán ki is mondta, hogy 800 000-en visszaküldték? :-D


Tudjátok, érdekes dolog egy ilyen kérdőív... Ha népszavazás lett volna, azt egy független szervezet (az Országos Választási Bizottság) értékeli ki, hivatalosan, ellenőrzött körülmények között, hogy lehetőleg ne lehessen csalni.


Ezt a kérdőívet viszont a Fidesz buzgómócsingjai állították össze, ők gyűjtik be, és ők fűtenek be vele otthon... Szóval annyit mondanak, amennyit akarnak - a válaszok számára is, meg az eredményre is, hiszen senki sem tudja ellenőrizni az állításuk valódiságát.


De majd jól lehet hangoztatni, hogy kérem ők aztán megkérdezték a Zembereket, és azok így döntöttek, ők kérem teljesen ártatlanok mindenben...


Pedro

2011. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!