Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet örülni! 5Ft-al megint...

Lehet örülni! 5Ft-al megint emelik a benzin árát. Téged nem akasz ki, hogy mikor ingadozik 1Ft-2Ft-ot, hogy telesirják az oldalakat hogy drágul vagy csökken, mikor megmondták lesz 400Ft is?

Figyelt kérdés

+ - 1Ft-nál ugy állitják be mintha sokszor 100Ft al csökkenne.


[link]


2011. febr. 21. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Biciklivel járok, ha meg végre kocsim lesz, nem fogom nézni a benzin árát, inkább kimarad egy étkezés.
2011. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább leszarom már mennyi.. Kocsi nekem kell, inkább 400Ft-ért tankolok mint, hogy a nyugdíjasokat szagolgassam a buszon.
2011. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sz1u ***** válasza:
52%
Pedig tavaly hogy fröcsögtek, hogy csökkentse az akkori kormány a jövedéki adóterheket... Most meg kussol ez az alcsúti Zsebnapóleon a hatmondatos udvaribolondjával együtt (Szíjjártó).
2011. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
okosak ám ezek a parasztok: nem emelnek egyből tízzel,hanem egyetle,hármat fel,egyet le,ötöt fel...
2011. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Hehe ez tök jó!!!

- kevesebb autó az utakon

- kevesebb baleset

- tisztább levegő

- élhetőbb nagyvárosok

2011. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 doboszoli ***** válasza:

Kedves utolsó, tedd hozzá:

-problémamegoldás Fidesz-módra

Így kerek a dolog.

2011. febr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne haragudjatok, de most miért akartátok ennyire a fideszt????? mi a rohadt jó francot csinált eddig?? és mit fog??? SEMMIT!!!!!!! ugyan ez a helyzet az MSZP vel is:S, mindegyik csak a pénzre hajt!!!! nekem az a véleményem, h sztrájkot kéne csinálni az olcsóbb benzinért!!!
2011. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!