Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan kinek köszönhetem a...

Pontosan kinek köszönhetem a múlt heti dugókat az utakon? Kinek nyújthatom be a számlát a plusz benzin miatt, és az elvesztegetett időmért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Vitézi Dávid vezérigazgató úrnak. Az ő ötlete volt az egész buszsáv dolog.
2011. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Senkinek.

A buszsávos dolog tényleg elég idióta ötlet, szerencsére Tarlósnak van esze is, de az elempé már rögtön hisztizik, és autós lobbiról beszél... De kérdezem én, minek buszsáv, mikor szinte mindig üres?

2011. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kormány hivatalba,a királynak címezve.És írd le bővebben panaszod.
2011. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, merre jártál.
2011. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kerepesi befelé-kifelé.
2011. jún. 4. 09:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy a Budaörsi-úti buszsávnak semmi köze nem volt a Kerepesi úti dugóhoz...
2011. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél HÉV-vel? Az nem dugul be, és a Kerepesi mellett megy végig.
2011. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ekeke ***** válasza:

Szerintem mindenkinek autózni kéne mindenféle hivatalba, melyekből háromszorannyi kéne. Ez eléggé élénkítené a gazdaságot ahhoz, hogy megháromszorozódjon a külvárosi lakók száma, így családonként még több autó kell és még több kilométert kell autózni.


Eszedbe ne jusson a harminckilós tízóraiszacskódat buszon vinni az irodádig!


De az se, hogy pontosan ugyanannyi autó és kilométer mindenkinek a bejárás, csak a dugó maga nem bent van, hanem kint, ahol még tán nem szívják be az amúgy szép zöldövezetekben lakó NEM belvárosiak.


Szal hajrá individualizmus, autóvásárlással eladósodás, benzinvásárlással borított külker mérleg... te okos.

2011. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!