Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyermekek után járó plusz...

A gyermekek után járó plusz szavazati-jog mit eredményezne valójában ebben az országban, ez a kérdésem?

Figyelt kérdés

Nem az a baj, hogy erősítené a családosok beleszólási jogát, hanem az, hogy erősítené a cigányok beleszólási jogát. Lehettem volna polkorrekt, hogy ilyen, meg olyan rétegek, de ennyi, erről van szó, mindenki tudja, hogy nekik van a leghamarabb a legtöbb gyerekük.


Ne felejtsük el: Már kb. minden 10. ember cigány Magyarországon. DE! Nézzük csak meg ezt az arányt a 18 év alattiak esetében és máris rájövünk, hogy ha ezt engedjük, akkor szó szerint ennyi volt Magyarország!


Csak idő kérdése és még a nevét is átírják (Romaország), csak azt nem tudom, hogy fogják a cigányok eltartani és vezetni az országot ilyen kiemelkedő képességekkel, ennyi rengeteg szakemberrel és értelmiségivel maguk között...


De lehet, hogy én látom hibásan a dolgokat. Ha valaki tudja, legyen szíves magyarázza el miért lesz ez jó nekünk.


2011. febr. 15. 23:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Agyoniskolázott értelmiségiek vezetik az országot és meg lehet nézni, holt tart.Ennyit a kiemelkedő képességekről és iskolázottságról.Semmivel sem jobb, mintha romák irányítanák."

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Ezzel szerintem az itt lévők közül te bizonyítottad be, hogy milyen minimális felkészültséged van, és hogy még gondolkodni se nagyon tudsz. Hangzatos szép téziseid vannak, amiknek az égvilágon semmi értelme sincs.

2011. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs!Csak te nem tudod értelmezni :)

De ez már nem az én problémám.

2011. febr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Azért mert valakinek nincs középiskolai végzettsége, az nem jelenti azt, hogy hülye is. Nekem rengeteg olyan családos ismerősöm van akinek csak a 8 általánosuk van meg, és dolgoznak, becsületesen nevelik a gyerekeiket, illetve értelmesek.

Nem kell ahhoz egyetem, hogy szavazhasson az ember a gyerekei után. Miért hány olyan nyugdíjas van akinek, csak 6 osztálya van meg, mert az ő idejében csak annyi volt a kötelező és mégis szavazhat. Persze a szavazati jogot lehetne, ahhoz kötni, hogy a szülő miképpen neveli a gyerekeit, nincs ellenük eljárás, mint pl.: a csp-t megvonta a jegyző a szülőktől, mert nem járatják iskolába a gyerekeket, meg ehhez hasonló dolgok.

2011. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Nem értem, hogy miért kell bántani azokat akik csak a 8 általánost végezték el? Rengeteg ilyen ember van akik csak a 8 általánost végezték el és értelmesek, de ismerek olyat is akinek diplomája van és fogalma sincs az életről, csak az amit a könyvekből megtanult.

Vannak olyan szülők, akik az anyagi helyzetük miatt nem tudták kitaníttatni gyermekeiket és azok a gyerekek már 16 évesen munkába álltak, adót fizettek, amíg az értelmiségek a padban ültek. Külön kiemelném azokat, aki több gyermeket nevelnek, hiszen Nekik köszönhetjük azt, hogy a jövő nemzedékeit nevelik, ha kell szegénységben is.

Így is 10 millió alatt van már Magyarország népessége, engem mondjuk ez jobban aggaszt, mint az, hogy a szülők plusz szavazati jogot kaphatnának gyermekeik után.

2011. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!