Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Atneveznetek a Moszkva teret?...

Atneveznetek a Moszkva teret? Ha igen, milyen nevet adnatok?

Figyelt kérdés
Mostanaban volt errol ismet szo a mediaban. Ti mit gondoltok errol?
2011. febr. 7. 21:20
1 2 3 4 5
 1/45 fegyvernepper ***** válasza:
61%
Mi gyilkoltunk 56-ban tér...
2011. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már megszokták az emberek. Széll Kálmán nem volt egy _akkora_ politikus.

Hanem. Van egy majdnem teljesen elfeledett, tisztességes ember, akiről meg kéne emlékeznünk. Gróf Esterházy János. Mind a nácik, mind a kommunisták ellen egyforma erővel lépett fel, tiszteletre méltó, nagy formátumú politikus. Szégyen, hogy alig ismerik a nevét.

2011. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
71%
Egyertelmu: Chuck Norris ter.
2011. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném át, egy fővárosról van szó, semmi extra. Nem hinném, hogy bárkit is zavarna.
2011. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Szerintem jo otlet lenne, ha egy a politikatol teljesen fuggetlen nevet kapna, ha atnevezes mellett dontenek, mert ugy nem keltene felhaborodast egyik taborban sem.
2011. febr. 7. 21:29
 6/45 anonim ***** válasza:
68%
Gyurcsány, Orbán takarodnak tér.
2011. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy nőttem fel, hogy Moszkva térnek hívják. Ezt szoktam meg. Nem érdekel, ha pár szocializmusban felnőtt paranoiás ember, akinek egy város nevéről egyből a kommunista diktatúra, meg '56 jut eszébe, nem bír várni pár évet, amíg kipurcan, és már nem lesz senki, aki olyan csökött agyú lenne, mint Ő. Én ha Tarlós megváltoztatja a nevét, akkor is Moszkva térnek fogom hívni, és aki ezért megszól, vagy belém köt, az lesz.phat.


Elegem van, hogy állandóan csak azt szajkózzák, hogy a mai fiatalok, stb, miközben állandóan a "felnőttek" csinákják a cirkuszt minden apróság miatt.

2011. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Az embereket nem az zavarja, hogy Moszkvarol neveztek el, hanem a szandek, amiert annak neveztek el anno es ezert kapcsoljak ossze olyan dolgokkal, aminek Moszkvahoz nincs koze.
2011. febr. 7. 21:30
 9/45 anonim ***** válasza:
58%
Washington tér, mostanában úgyis arrafelé nyalnak a politikusok!
2011. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
46%

Esetleg még Tel-Aviv tér, vagy Ben Gurion tér hasonló okok miatt!

:(

2011. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!