Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Viktor gyerekeit úgy...

Ha Viktor gyerekeit úgy hívják ahogy hívják, akkor viktor csak szereti az izraelieket és szivesen látja őket az országban. Nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 00:24
1 2 3
 11/25 bumbi02 ***** válasza:
53%
hülyeség a kérdés.. akkor Vona GÁBOR is zsidó kedvelő lenne? Csak mert a Gábor héber eredetü név?
2011. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
63%
Az én dédnagymamám Ráhel volt, nagymamám Róza. Akkor most zsidó vagyok? És a Kevinek, Jenniferek pedig amerikaiak? Ez butaság.
2011. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
47%

A zsidók remekül érzik magukat Izraelben, eszük ágában sincs Magyarországra költözni.


Unalmas már ez a téma.

2011. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj mennyetek már, Orbán nagy református, ezért bibliai neveket választott.

Hol antiszemitázott le minket? Link?

Hivatkozzatok már a tényekre, ne ilyen hülyeségekre!

2011. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 BlackSword ***** válasza:
100%
Szerintem ez magánügy... Senkinek semmi köze ahhoz, hogy egy politikus, mint a zorbán milyen neveket választ a gyerkeinek... Utálom, mint a sz@rt, de ez valahogy teljesen hidegen tud hagyni... Az a gyerek nem csak a nevéről nem tehet, de arról sem, hogy ki az apja...
2011. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
A zsidó neveket másképpen úgy mondják, "ószövetségi név". Sokan választják azokat, azok közül, akik vallásos neveltetést kaptak. Az én környezetemben pl pont van egy Ráhel egy olyan jobbos családban, hogy azoknak már Vona is szocdem. Mellesleg, nem látom be, miért baj az, hogy ha bármilyen nemzet tőkeerős tagjait valaki szívesen látja az országban.
2011. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
34%

08:33


Kevin , és Jennifer nevet a cigányok adnak az újszülött férgeknek ;).

2011. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%
Tehát nem magyar többek közt egyetlen Erzsébet, Mária, Katalin, József, János és György sem?
2011. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 bumbi02 ***** válasza:
27%

12.20


Kevin , és Jennifer nevet a cigányok adnak az újszülött férgeknek ;).



Gratulálok az értelmi szintedhez neked is...

2011. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem nekem szólt az értelmi szintes célzás, de a Kevint és Dzsenifert és egyéb ilyen neveket a cigányok adnak "gyerekeiknek".
2011. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!