Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Viktor gyerekeit úgy...

Ha Viktor gyerekeit úgy hívják ahogy hívják, akkor viktor csak szereti az izraelieket és szivesen látja őket az országban. Nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 00:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
Gyanús az nekem..
2011. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%
Elképzelhető. Számít valamit?
2011. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
Hogyne számítana. Egy magyar ember ne nyaljon zsido segget! És ha ezt épp egy kormányfő teszi akkor a népét ítéli halálra.
2011. febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
59%

Igen, ez elgondolkodtató. Sajnos sokan látják itt őket szívesen.

Lassan ki lehetne tenni ide is azt a "szép" zászlót...

2011. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vagyok az a rasszista fajta ember, de ez valóban gyanús......főleg a RÁHEL!!!! :O

Ha lesznek még gyereki, akkor gondolom az Ezékiel, Salamon, Izsák nevek esélyesek lesznek :D

2011. febr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Mélyen vallásos (vallási fanatikus) család. Ezért hívják a srácot is Ráhelnek.
2011. febr. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%

Igaz, hogy sok zsidó művész van, akit tisztelek, és nem szoktam faji vagy vallási alapon ítélkezni, de az már nekem is sok volt, hogy Orbán Izraelben is és az Európai Zsidók Kongresszusán is antiszemitázta Magyarországot, és szélsőségezte a Jobbikot (amire 1 millió magyar szavazott). Azzal semmi gond, ha Orbán, mint pártelnök felszólal bármelyik párt ellen, de mintha kormányfő teszi ezt (márpedig ő így tette), az azért már nem jó dolog, mert neki kutya kötelessége lenne kiállnia a népe mellett. És szerintem ez nem volt helyes.

Ráadásul az sem, hogy ezzel az Európai Zsidó Közösséggel negyedévente akar találkozni, és gazdasági ill. kulturális kérdésekről egyeztetni. Természetesen itt sem az számít, hogy zsidókról van szó, hanem az, hogy ezek belpolitikai ügyek, és ilyenekbe egy nemzetközi szervezetnek semmi beleszólása, és köze nincs hozzá.

2011. febr. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%

"Orbán Izraelben is és az Európai Zsidók Kongresszusán is antiszemitázta Magyarországot"


Forrás? Link?

2011. febr. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 03:25


Miert ne szolalhatna fel valamely kormantfo a sajat orszaganak akarmelyik partja ellen? Azert mert majdnem 1 millioan szavaztak rajuk tavasszal? Akkor most mindenki hajlongjon vagy mi? A jobbik igen is szelsoseges part akarmennyien is szavaztak rajuk bar osszel mar joval kevesebben...Es miert is nem adhat valaki Bibliai eredetu nevet a gyerekeinek? Ez miert szamit seggnyalasnak?


Lehet hogy nem jo politikus lehet hogy nem jo kormanyfo de attol igen is jo apa lehet! Lehet sokkal jobb szulo mint azok szulei akik itt gyalazkodnak vajon oket erre neveltek gyerekkorukban hogy mindenben csak gyalazkodni kell?

2011. febr. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem Orban Viktatornal nem az a legnagyobb baj, hogy hogyan hivjak a kolkeit (akik raadasul nem is tehetnek arrol, hogy egy ilyen csaladba szulettek bele... :(((

En csak joszivvel kivanom nekik, hogy ne orokoljek az apjuk elmebetegseget. Tenyleg.

2011. febr. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!