Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » OV mennyi izraelit szeretne...

OV mennyi izraelit szeretne behívni Magyarországra?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor egy izraeli lapnak Jediót Ahronót adott interjút

A kormányfő butaságnak nevezte, hogy létezne úgymond "zsidó összeesküvés" Magyarország megszállására. Az izraeli befektetők szerinte kevesen vannak ehhez. Kitért arra, hogy az izraeli tőke milyen területeken van jelen Magyarországon, s többek között hozzátette: "örülünk, hogy az izraeliek ott vannak, és bízunk abban, hogy szélesítik tevékenységüket".


2011. febr. 1. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Hozzanak csak tőkét, mert szükség van rá. Hogy ez a tőke izraeli vagy timbuktui, nekem hótmindegy.
2011. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
Előző: egyetértek, hozzanak pénzt az országba, ha a jobbik lesz hatalmon legalább extra nyereségünk lesz az ő rovásukra ;)
2011. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

ma 16:44


Magyarországon van politikai közép (Fidesz), meg van szélsőjobb (Jobbik) és szélsőbal (MSZP). Lehet választani.


Természetesen a szélsőjobb és a szélsőbal között idővel kiütköznek a hasonlóságok, mint oly gyakran :))))

2011. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a bajotok azzal, ha egy ország pénzt fektet be itt, még ha izrael, vagy sváziföld is az. Tiszta hülyék vagytok, maradjatok csak itt magatoknak, űzzétek el az összes tőkét, vezessetek be anarchiát, tegyétek gallyra a már amúgy is bukás felé haladó országunkat.

A normális, épeszű, nem gyűlölködő magyarok, mint én például meg el fognak menni olyan helyre, ahol jól is érzik magukat, normális színvonalon élhetnek.

Komolyan, a saját népemtől undorodom, gratulálok!

2011. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért az a maximum 15% nem reprezentálja a népet :)
2011. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
MSZP úgy szélső bal,mintahogy a kisújjam a Madonna... A szélsőbal mióta tőke párti okostojások? Ha tőkével van bajotok(akkopr zsélsőbalosok vagytok),hacsak a zsidó tőkével,akkor meg antiszemiták! Ilyen egyszerű! Fideszkéknek,meg : attól még,hogy én sem szeretem nugátos csokit(mert bóvli,mert egészségtelen,mert nincs benne csokoládé),nem fogok összenőni azzal a bedofillal ,aki szintén nem szereti(mert,a kissrácok nem fogadják el tőle),...
2011. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
pedofillal*
2011. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért én nem örülök a zsidó befektetőknek, de persze ez mindjárt antiszemitizmus. Az elmúlt években is sokat fektettek be, mégsem lett itt tőke, meg munkahely. Aki azt hiszi, hogy ez nekünk jó lesz, az nagyon naiv. Ezek ki fogják vinni a pénzt az országból, ahogy eddig csinálták. Orbán meg nyalja a hátsójukat. De értsétek már meg, hogy ebből nem nekünk lesz pénzünk, hanem nekik.
2011. febr. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne légy már naív. Szerinted ki fog tiszta szívjóságból befektetni? Nyilván a pénzért csinálja mindenki, ez nem izraeli szokás.
2011. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!