Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén, van olyan...

Dick Esmen kérdése:

Most őszintén, van olyan ember aki megveszi Deutsch Tamás naptárát?

Figyelt kérdés
[link] KÉRDÉSRE NE EZ ALAPJÁN VÁLASZOLJATOK!)
2011. jan. 31. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

biztos van. én nem fogom az is biztos

"KÉRDÉSRE NE EZ ALAPJÁN VÁLASZOLJATOK!)"

akkor miért linkelted be ezt? jobbat nem találtál?

2011. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A Fidesz-fanok biztosan megveszik,de más aligha. Én biztosan nem. Egyébként még látni sem szeretem Deutsch-t.
2011. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Aki megveszi, annak pszichológus kell :D
2011. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"KÉRDÉSRE NE EZ ALAPJÁN VÁLASZOLJATOK!)"

akkor miért linkelted be ezt? jobbat nem találtál?



De,csak hogy ezt a cikket mindenképpen ki akartam írni.De ne sírjon a szád: [link]

2011. jan. 31. 16:11
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

"De ne sírjon a szád"

inkább a tied ne sírjon! vagy legalábbis ne emiatt! nem ez a naptár a legfőbb baj...

2011. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiszel Tünde naptárait is volt, aki megvette, szóval biztosan van.
2011. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

"... A naptár eddig Hódmezővásárhely összes postaládájába eljutott, közel 19 ezer példányban, de még több ezer naptár utánnyomása várható, hiszen a régió más településeinek lakói is kapnak belőle..." (ATV.HU - Naptáron pózol Deutsch - szeretné ha nézegetnék- )

----------------------


Szóval ez az ominózus naptár nem megvásárolható, hanem AJÁNDÉK!... 8-[[


Nos, ha én ilyet kapnék ajándékba, gyújtósnak használnám (remélem jól ég), nem tenném ki a falamra, nem szeretnék hányni...

2011. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Én is úgy tudom, hogy ingyenesen terjesztik. A legröhejesebb, hogy D. azzal védekezett, hogy nem róla szól a naptár. Egyébként D-ban van egy túltengő önmutogatási hajlam. Valamikor 89/90-ben már szerepelt reklámban, nem emlékszem pontosan, hogy óriásplakát volt-e, vagy tévéreklám, vagy mindkettő. (Talán valaki elő tudja bányászni.) Politikusként meg már egyenesen beteges egy ilyen naptár.
2011. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor módosítom a kérdést:Megvenné valaki ezt a "Für"Tamás naptárt ha lehetne venni?És van olyan aki örülne ilyen ajándéknak?
2011. jan. 31. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát aki a "tünci nők" helyett a "tünci fiukat" szereti az biztos többet is vesz belőle.
2011. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!