Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HA kapnak választójogot is a...

HA kapnak választójogot is a határon túli magyarok, akkor ezzel ellentétet szítana a Fidesz?

Figyelt kérdés

Itthoni és határon túli magyarok között, utálat ill. ellentét alakulna ki?

Mivel én a választójogot nem szeretném, mert ők mindegy-mindegy alapon szavaznának, nem ők viselnék a döntésük terheit.


2011. jan. 24. 12:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Csak nagyobb lenne az egység, mert a határon túliak 90%-a Fidesz/Jobbik szavazó lenne. A hőzöngő ballibek csak egy marginális kisebbség.
2011. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 doboszoli ***** válasza:
Nocsak, közelítünk a valósághoz?
2011. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ige.Itthon is és otthon is.Amellett lehetséges, hogy olyan feszültségeket fok okozni avval, hogy az emberek nagy része nem is tudja hogy itt esetleg előnyökkel ott hátrányokkal járhat, hogy elképzelhető megszüntem választó polgár lenni.Itthon már nem az érdekeim számitanak nem mintha számitottak volna, de igy olaj a tűzre.
2011. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Kedves utolsó, milyen hiteles forrásra épül ez a világraszóló kijelentésed?

Ja, hogy OV mondta? Háááát...

"


arra épül te nagyokos hogy az mszp nem el szavazott

és ki a faxt érdekel mit mond OV?


hülye 1 mszp s vagy mit ne mondjak :D

nyilvánvalóról akarsz velem vitázni

ugyan már...

2011. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A rimániai magyar valamilyen párt vezére, már kéri a magyaroktól a gyes és gyedet.Ezt az egyik mai csatornán olvastam és rá 1 órával, a hirekből eltünt.Egyébként lesz itt más követelés is.Ebből ugyan nincs semmi b aj, de akkor rakjanak is bele annyit, amennyit az itthon lévő munkaadó és munkavállaló együtt.
2011. jan. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mindenkinek aki megszokásból, megbízásból vagy csordaösztön szerűen orbánoz! És előre bocsánatot kérek, használni fogom a sz@r szót. Amikor valaki leteszi az ürülékét, büdös. Idővel megszárad a kérge, de belül mégiscsak sz@r. S ha nem a megfelelő helyre tették, el kell távolítani. Ilyenkor meg kell mozdítani. Szinte minden esetben megreped és újra előkerül nemkívánatos illata. Ezért a szagért hibáztatni a takarítót dőreség. Mindenkinek van hibája. Orbánnak is. Nekem is. Várjuk ki a vásárt a napjára. A választási problémát én sem értem egészen, mert az Unioban jól szabályozzák. Mindenki az egyenlőség elvén választhat és választható, lakóhelye szerint még akkor is, ha nem állampolgára lakóhelye szerinti országnak.Remélem jól emlékszem a jog ezen részére. Persze megértem azokat is akik visszatekintve a múltba, mondják jobb volt. Mondjuk inkább úgy, voltak dolgok miket meg kellet volna tartani. Talán kevesebb fiatal drogozna.
2011. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22.2o nem tartozom sehova és senki kenyerét nem eszem sőt semmilyen érdekem nem fűződik ahhoz,hogy MÁS mást mondasson velem.Senkinek nem vagyok sem csicskása sem lábakapcája, sem pojácája igy azt mondok amit akarok.Semmilyen pártfegyelem nem köt, hisz szabad szólásszabadság van nem ugy mint nálad, hisz teleraktak poloskával.
2011. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!