Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha rajtad múlik, mennyit...

Ha rajtad múlik, mennyit fizettél volna Dudoglo Pavel tanácsaiért?

Figyelt kérdés

A zuglói önkormányzatnak havi 400 ezret, összesen 8,4 milliót ért meg ez az izé:


[link]


[link]


2011. jan. 22. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Tanácsért semmit sem fizetnék soha senkinek. Ha valamihez hülye vagyok nem kezdek bele. Egy önkormányzatnál meg meg kell lenniük a megfelelő szakemberek az összes tevékenységi körükre.
2011. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátom,vagy családtagom lett volna ez a bizonyos illető,és nem a saját,hanem az önkormányzat pénzéről dönthettem volna,megért volna 20 milliót is simán ez a szakértői tanács.xd
2011. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg két nagy seggberúgást azért kapott volna tőlem azokért a macskakaparásos összevisszaságért.
2011. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sz1u ***** válasza:

Ugyanannyit, mint Kaya Ibrahimnak, vagy Josip Tot-nak!


De természetesen a disznóság az disznóság, bármelyik oldalról.

2011. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a Kaya Ibrahim és Josip Tot téma

nem ártana felgöngyölíteni.

de az is érdekes, hogy az ún. jobboldalról csak ez a két név van, a "baloldalról" pedig naponta kettő!

2011. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

15.14: Tényleg szörnyűséges az MSZP-SZDSZ pofátlansága, mondom ezt mint volt szavazójuk. Ez már olyan primitív, amit csináltak, hogy felfogni se bírom. Teljesen világos volt, hogy megbuknak a választáson, mégsem volt bennünk semmi félelemérzet, úgy hogy most könnyű is lebuktatni őket, mert nem konspiráltak, a látszatra se adtak, teljesen nyíltan csinálták a hajmeresztő dolgaikat.


Én azért a FIDESZ-ben sem bízom. Nem hiszem, hogy morális fölényben lennének, csak ügyesebbek, meg az ügyészség is már régóta nekik dolgozik. Úgy hogy én nem is szavaztam legutóbb senkire.

2011. jan. 22. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából OGY választáson én sem!

MSZP: láthattuk, hogy milyen. SZDSZ sosem volt liberális, ők voltak a legkártékonyabbak, lejárattak egy egész eszmét!

MDF: Bokros Lajossal+SZDSZel köpönyegforgató Ibolykával? ne mááááár

Fidesz-KDNP: nem vagyok konzervatív beállítottságú, de Orbán sem az, plusz agyf@szt kapok a középkori gondolkodásmódjuktól :DD

LMP: eléggé fejletlen kezdeményezés, bár vannak jó ötleteik, de ez kevés nekem

Jobbik: Dennis a komisz attitűd, hozzáelegyedve némi nosztalgiával, szóval nem túl komoly párt!

2011. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teljesen így látom én is!
2011. jan. 22. 15:52
 9/9 Sz1u ***** válasza:

15:14


Csak ezt a két (talán leghírhedtebb nevet emeltem ki arról az oldalról), de asszem' a sort lehetne folytatni...


Az elmúlt 8 évben az egyik oldal volt közelebb a húsosfazékhoz, többet tudtak lenyúlni. Az ezt megelőző 4 évben a másik oldal disznóságairól hallhattunk, mert akkor ők voltak közelebb... most ismét ők vannak... és csak várnunk kell türelmesen - szerintem nem sokat -, hogy kibukjon valami huncutság...


Mint már mondtam a disznóság az disznóság mindkét oldalról...

2011. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!