Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi hitelt vettél fel?...

Mennyi hitelt vettél fel? Mennyit fizettél már be, és még mennyi van vissza?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, mert többször hallottam már, hogy x éve fizetik, és még másfélszer annyival tartoznak, mint az eredeti összeg volt, és hasonlók.
2011. júl. 4. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem fel hitelt mosógépre, de ott rögtön a legelején kiderült, hogy nagyjából 20ezer forinttal fizetek többet hitelre, mint amennyibe azonnal kerül. Mivel még diák voltam, és egyben nem volt 70ezer forintom, megvettem két éves hitelre. Ez már régebben volt, évekkel ezelőtt lejárt.
2011. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
300.000.- a felvett hitel, havi 10.500.- a törlesztő, egy éve fizetem és még 2 van hátra...
2011. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
300 ezer diákhitel, de még nem törlesztem. Sajna esélyes, hogy a dupláját fogom visszafizetni, de egyelőre örülök, ha magam fenn tudom tartani. Más hitel nem volt és remélem, nem is lesz.
2011. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Jelzalog.15 eves futamidore 3milliot.6eve torlesztem es meg hatravan 2.4millio.A havi torlesztom valtozekony tekintve,hogy CHF alapu a hitel.35-40ezer korul mozog havonta.Kivancsi vagyok,hogy visszatudom-e fizetni 15 ev alatt a hitelem,vagy meghosszabbitjak par evvel.
2011. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6,5 millió 10 évre. 4 éve fizetem, fizettem eddig kb. 4 milliót és kb. ugyanannyi van most is amennyit felvettem(CHF alapú, szóval változó az éppen meglévő tőke).
2011. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

360 milliót vállalkozásfejlesztésre, 30 éves futamidővel 3 évvel ezelőtt, de a könyvelőmnek hála már az összeset visszafizettem (adócsalásból).

Magyarország, én így szeretlek.

2011. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó jó! Mármint hogy ezt még így le is írod:)
2011. júl. 5. 10:05
 8/9 anonim válasza:
3 éve,35 évre 14millió,lakáshitel,s a bankocska szerint most 19millió a tőkerész,kb 3,5milliót fizettünk be.
2011. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Négy éve hét milliót. Most Kilenccel tartozunk. Forintban nem tudom mennyit fizettem már be, de a tőkéből, a 44ezer CHF-ből három ezer ment le.
2011. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!